Jump to content
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

Абе важното е че му работи "ви ес ес-а" :punk: иначе на 3-та като гледам умира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към ЛАМЕРА и АМД - извадете бележки с времена и тогава цъкайте минуси !

  • Нагоре 6
  • Надолу 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те времената отдавна са си ги извадили за дисциплината за която са си правили колите и където много от вас нямат времена ,а именно тайм атак :)

(нищо лично към на колегата клиповете)

Редактирано от KrasIs7a
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа май колата от 2-рия клип и тя си е извадила времето на тайм атак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Veid минусите не са за клипа, а за изказванията покрай него. Не ти прави чест да плюеш коли, които дават по-добри времена, в дисциплината за която са правени, от твоята кола, првена за същата дисциплина. fakel4e може и да не ти се вярва, но не на всички им е интересно да дават газ на правото и съответно усилията им да са насочени в тази посока, че и да си вадят бележки, за да доказват нещо на теб. 

Редактирано от LAMER
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Veid минусите не са за клипа, а за изказванията покрай него. Не ти прави чест да плюеш коли, които дават по-добри времена, в дисциплината за която са правени, от твоята кола, првена за същата дисциплина. 

Не съм плюл по нито една кола, цитирал съм изказване на колега от друг форум, което вече навлезна като масов лаф. 

Относно времената за тайм-атак, дай боже ако някой ден и сложим някакви по-реални гуми и те ще си дойдат времената.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rule, Мармота каза да заставаш на летящ от 3-та от каквато скорост искаш.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си му адвокатка или любовница, щото нали Радо му е гаджето :д Кво да заставам със едноваловото купе дето тежи колкото трите ви рексита изгнили взети заедно :д да застава на максимална ако иска :д

  • Нагоре 2
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери си приказките.

Взел съм нова скоростна кутия и като я сложа ще дойда до твоя град специално за да те препарирам.

Само да не смишиш, защото смятам да поканя и БТВ-то да снимат 'ускорението' ти.  :spell:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам на каквото кажеш ако искаш даже изравняваме и килата на "изгнилия" рекс... Ако искаш идвам и с хладилника, а обмислям купуване и на още една хонда и с нея заставам важното е гонки да има....Разходи се тая седмица до пистата на Дупница правим събиране и заставам с каквото кажеш, даже и с на Мариан Д13-ката да ти направя кОсмУс

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе щеше ми се да мина да ви видя, щото базиците из форума са си базици, ама друго си е да направим мохабета и да покараме, обаче сега са ми изпитите и няма как. :D иначе шанса на купето срещу твоя гнилак са може би само на свободно падане от 400м. Радко, аз заставам винаги, без значение дали ще падна или ще бия, мойта кутия още не е отваряна щото не мога да си намеря файнълче, ама и нейния ред ще дойде.

  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заставам с d13-ката независимо дали ще падна

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ:

 

Нали знаеш защо не тряя си оправяш момата на мегдана щото 10 човека ше кажат тва не се праи така а останалите че нищо не правиш ...

Редактирано от fenabg
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ:

13,4 направо е много лесно постижимо само с пари.

56,0 на дракон с 1500цц ето това вече е нещо сериозно.Разграничавайте различните дисциплини и проявете уважение към постиженията на колегите от Габрово.

Колегите си ги уважаваме, честно да ти кажа 13.4 е несравнимо по-евтино от 56.3 на Дракона, от където и да го погледнеш ;) Ти специално знаеш какво има в мотора(реално нищо :D).

@LAMER по нежелано стечение на обстоятелствата, колата подготвена за тайм-атак се оказа по-силна в драг дисциплината със стоков мотор и не-достатъчно олекотена за там. 

PS2: От 60кг олекотяване на Калояново се печели 1-1.2 секунди - пробвано. Жалко, че колата е разпродадена на части, иначе бих свалил клетки и всякакви други ненужни железарии. 

Редактирано от Veid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колелото може и за 10сек да направиш обиколка :eat:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сетих се за едни стари клипчета.тогава колата не беше толкова бърза.сега е по-добре ;) 

тука двата фиата се гонят аз карам след тях с човек при мене.тръгвам без газ и на 130-140 ги настигам зверски и пускам газта.а тука сме 4 човека в хондата-трима и едно момиче :Д и пак така става 
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моя акордеон. Двата старта са коренно различни, но пак дава почти еднакво време.

Колата има доста добавени килца към нея - гориво, газова, прилична музика...

http://vbox7.com/play:c5c2aa29e4

ето го и вторият по-Екстремен старт :)

http://vbox7.com/play:026fe0e0f7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A3

с какви модове е д14-ката върви достса добре!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всмукател от малък в-тек, интейк Рактив, спортен изпускател 4-2-1, скоростна кутия от Д13 фейс(стокова)...общо взето това е, според мен, най-голям ефект има от кутията :)

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Д15Б2 Сток 0-100km. на газ!

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всмукател от малък в-тек, интейк Рактив, спортен изпускател 4-2-1, скоростна кутия от Д13 фейс(стокова)...общо взето това е, според мен, най-голям ефект има от кутията :)

Добре върви колата, аз също на моета Хонда скоро сложих такава кутия, но не съм я засичал още как ускорява с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така ги правите се тия клипове та колите изглеждат самолет? Моята на километраж и тя върви така пък 13.6 даваше тая 16 сек дава.... освен да ми е бил преебан километража нещо...

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЕ така се прави клип за да те вземат на СериознО!  ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Как така ги правите се тия клипове та колите изглеждат самолет? Моята на километраж и тя върви така пък 13.6 даваше тая 16 сек дава.... освен да ми е бил преебан километража нещо...

 

Наистина нещо не е както трябва с тоя клип.... то излиза, че правя 140 за 13 сек, а това на мен ми е терминалната на 400м... :punch:  Мисля, че Ютуба забързва нещо клиповете...  :ph34r:

 

П.П. Е сега го гледах на компа клипа, преди да е качен в Ютуб и е същото... не знам що така..

Редактирано от Street-warrioR
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много им вярвате на тея километражи... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда  и аз със г тек купен от колегата над мен - 0-100 най-добро  8 и нещо сек. и 400м няква висока 16ка

 

 

п.п.  + - 1 сек. гтек се пак..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...