Jump to content
Guest stasko0o

оригинални филтри

Recommended Posts

Guest stasko0o

момчетаа кажете от каде мога да си намера въздушен и горивен филтър за прелуд 2.3 неска обиголих целия симъон и няма никаде става въпрос за нормални стандартни филтри не спортни и тн ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

момчетаа кажете от каде мога да си намера въздушен и горивен филтър за прелуд 2.3 неска обиголих целия симъон и няма никаде става въпрос за нормални стандартни филтри не спортни и тн ;)

Бултрако ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амм добре но каде се намира ? и някаква представа орентировачна за цена на въздушен и горивен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

въздушен 70 горивен 40-60 примерно. за моята са някъде там като цена. www.honda.bgwww.ubico-honda.com

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Кви са тея златни филтри. Аз съм от В.Търново и тука дори да искам не мога да си намеря толкоз скъпи филтри. Въздушен - 25лв и са мн хубави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тея златни филтри. Аз съм от В.Търново и тука дори да искам не мога да си намеря толкоз скъпи филтри. Въздушен - 25лв и са мн хубави.

Да!И в Търново са златни май.На ул."Козлодуй" и "Будапеща" има магазин за филтри от 12лв Фиам.Чистачки Шампион от 6лв нагоре и т.н.чарколяци.Като ви се дават излишни кинти :) Маслени филтри си вземете от Иво(Prelude)20лв на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале колеги каде са тия цени по 20 лева неска ходих в Бултарко и за въздушния ми обявиха цена 90 лева а за горивния 130 лева и мене ми причерня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале колеги каде са тия цени по 20 лева неска ходих в Бултарко и за въздушния ми обявиха цена 90 лева а за горивния 130 лева и мене ми причерня :cool:

ами скъпи са, добре че я има щатската оферта. между другото мое мнение е че за горивен може да се прежалиш, защото се сменя много рядко. виж другото... запас му е майката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Аз пък си сложих горивен за 20лв. и си е супер.. 120лв... хахаха... да беше s-class поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondajapan
:) :) малии,свят ми се зави от цифри бе хора...!какви са тези филтри-доживотни или от платина..? :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Пловдив и региона мога да помогна. Имам на склад почти всички филтри, масла, гуми и др. Цените са нормални! www.dikom-bg.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...