Jump to content
Biboto

най-накрая изпълних мечатата си :)

Recommended Posts

Вече съм един горд собственик на нова Honda Accord 2.2 cdti SE :rolleyes: най-накрая аз и жената си изпълнихме мечтата :rolleyes: Вчера я докараха от Германия - цената там е убийствена в сравнение с БГ. Сега не можем да и се нарадваме на красавицата :rolleyes: П.С. Ако във форума има колеги от сервиза на Бултрако искам да ги попитам дали трябва да я регистрирам и при тях за да и важи гаранцията в БГ... доколкото разбрах гаранцията е валидна за цяла Европа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Честито колега,няма по-хубаво усещане от осъществяването на една мечта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Честито колега, пожелавам много емоции с новото БУБи ли споделил подробно зарзходите (цената и разликата в цената)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да те радва много колицата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martin

Честито и много безаварийни километри. :rolleyes: Мен също ме интересуват цените как са в Германия, ако може да споделиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Biboto

Благодаря ви колеги :rolleyes: Цената на колата в Германия излезе 39500лв. с ДДС - говоря за Accord 2.2 cdti Sport Special Edition.Докарването от Северна Германия на автовоз+комисионна на фирмата - 3000 лв. с ДДС (ако човек си я докара ще излезе по-евтино) т.е. 42500 лв.с ДДС тоталноВ сравнение цената тук за същия модел металик е 52000 лв. с ДДС (+бонус едно каско) т.е като приспаднем каското са около 7000 лв. разликаВ момента там има много изгодни цени, понеже техните дилъри имат на склад доста коли и продават на много нисък марж заради новия модел който се почва на конвейра. Вчера гледах вече обяви за по 19000 евро с ДДС... :rolleyes: Цените на 2.0 бензиновата версия са също от този порядък, като за Comfort оборудване са около 17000 евро с ДДС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти е честита. Чисто новата кола си е чисто нова кола. С други думи по добро няма. Мога ли да питам какво точно включва комфорт оборудването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитооооо!!! Браво, че си се сетил да си я взмеш от Германия с такава разлика в цената. Много и безаварийни километри. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,да ти е честита и много да ви радва...безброй безаварийни километри и хвърлете някоя стотинка вътре за късмет :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Колега, а имаш ли някакъв поглед върху колите на около 1-2 години, същия модел? Цени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Много късмет с новата Honda на цялото семейство...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, мноого да ви радва колата и да си призная мнооого ти се смея, та дано ме стигне и мен :) !Ами предполагам че той е платил ддс-то там в Германия, така че нема да го плаща тука.Горкия германец с 3-4000 евро заплата си купува супер кола за 19000, цццц, чак да ги съжали човек :) (извинявам се за офтопика просто не се сдържах, за сетен път се убеждавам в каква скапана държава живеем)

Редактирано от IvoSi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , да си я карате със здраве и да й навъртите милиони безаварийни километри .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги :) Цената на колата в Германия излезе 39500лв. с ДДС - говоря за Accord 2.2 cdti Sport Special Edition.Докарването от Северна Германия на автовоз+комисионна на фирмата - 3000 лв. с ДДС (ако човек си я докара ще излезе по-евтино) т.е. 42500 лв.с ДДС тоталноВ сравнение цената тук за същия модел металик е 52000 лв. с ДДС (+бонус едно каско) т.е като приспаднем каското са около 7000 лв. разликаВ момента там има много изгодни цени, понеже техните дилъри имат на склад доста коли и продават на много нисък марж заради новия модел който се почва на конвейра. Вчера гледах вече обяви за по 19000 евро с ДДС... ;) Цените на 2.0 бензиновата версия са също от този порядък, като за Comfort оборудване са около 17000 евро с ДДС.

Браво много се радвам за вас.Честита придобивка на цялото семейство.Въпрос прост: Кешовицата ли я плати защото 42500 лв :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естито колега много безавариини километри да навартите и много радост и удоволствие да ви носи. Сега можеш да направиш някоя друга сним4ица на колата и да ни я покажеш 4е да и се накефим и ние! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4естито колега и със здраве да си я таркаляш ,а снимка ще ни ка4иш ли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО И ЧЕСТИТО! Наистина сбъдната мечта! Много, много късмет, здраве и щастие!Относно гаранцията няма как Бултрако да му откажат гаранцията, тъй като те са част от EU дилърите на хонда и са длъжни, но според мен на колегата няма да му се налага сервиз (все пак това е хонда). Аз бих я взел и без гаранция даже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Да ти е чистита и от мен колега.... много да ви радва и само безавариини километри:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...