Jump to content
Preludisimo

Майстори в Плевен

Recommended Posts

МОЛЯ колегите от Плевен да споделят къде в Плевен има добър майстор,че утре ще ходя да гледам една хондичка да и хвърли едно око.Много ми е спешно ще ви бъда много благодарен ,ако дадете някакви координати или телефонче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като тръгнеш от Мизия към Шел-а на пазара се оглеждай в дясно. Там съм виждал сервиз за Хонда ... но как са като цяло нямам лични наблюдения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове сори ама 6те използвам темата да не пускам нова.Моля ви кажете за някой печен майстор от Плевен за реглаж на клапани.Щот ми се струва че нещо потракват и няма power.Мерси предварително .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове сори ама 6те използвам темата да не пускам нова.Моля ви кажете за някой печен майстор от Плевен за реглаж на клапани.Щот ми се струва че нещо потракват и няма power.Мерси предварително .

А защо не напишеш от къдеси,така по лесно щети помогнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Плевен съм.Явно съм пропуснал да го спомена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност не съм пропуснал.написал сам че търся маистор от плевен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми трябва майстор от Плевен. Или колега за консултация. Но не виждам отговор в тази тема. Искам да се погледне една Хонда за първоначална оценка там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннете ми ще сформираме нещо за оглед!!За повече инфо заповядайте в Неделя на язовира на среща тъкмо ще се запознаем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Max77

ПИЧОВЕ В ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ ИМА ЕДНО СЕРВИЗЧЕ,СОБСТВЕНИКА МИ Е МН. ДОБЪР ПРИЯТЕЛ.МОЯТА КОЛИЦА СЕ ДОКОСВА ЕДИНСТВЕНО И САМО ОТ НЕГО НЕ ГО РЕКЛАМИРАМ,ИДЕТЕ ВИЖТЕ ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ И АКО СТЕ ДОВОЛНИ.......... ЦВЕТЯ И БОНБОНИ НЕ ПИЯ.........!!!!0899781061- СТАШО. Д.МИТРОПОЛИЯСАМО ВИЖТЕ ТОЙ КАКВА УНИКАЛНА ЗА БЪЛГАРИЯ ХОНДА КАРА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннете ми ще сформираме нещо за оглед!!За повече инфо заповядайте в Неделя на язовира на среща тъкмо ще се запознаем!

Тази в Плевен замина. Обаче аз вече съм щастлив собственик на CRV 99 с Vtec. Врътнах 1200 километра за 3 дни. Колата е много хубавка.Мерси за отзивчивостта. Някои ден сигурно ще се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз вече се радвам на една хондичка :dry: искам обаче да попитам дали не се е появил някой сервиз в Плевен или дали майсторът в Долна още работи и номерът дали е същият. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като днеска си спуках задната броня и счупих 2 щипки, коио я държат, бихте ли ме посъветвали в Плевен къде мога да си реша проблема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш части или търсиш майстори?Като тръгнеш нагоре по 3-и март веднага вдясно има едно малко магазинче за японски авточасти. Иначе сервиз на Хонда има ако знаеш газовите на Фобос, където ги слагат, на едно и също място е. Там също имат части, но продават само оригинални. Нямам наблюдения как работят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете места ги знам и съм ходил. Ми не търся части, мисля си дали нямаше някакъв начин да се залепи. Ще поразпитам как стоят нещата с тия брони. Мерси за съдействието !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от някой,който продава на части,за да не береш ядове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоро съм собственик на црв 2001 година 147к.с. и се интересуваме, къде в Плевен мога да си купувам части, защото в магазина на Хонда на Гренадерска (до Румен-Оригинала) за комплект предни и задни накладки примерно ми казаха цена от около 1200 лв. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди при Ива и Наско на "3-ти Март",ще ти свършат работа:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Хонда-та ми е за смяна на съединител някой може ли да ми препоръча добър майстор за това в Плевен. Колата е Honda Concerto. Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0878580015-Мариян.Това е майстора на хондите в градаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0878580015-Мариян.Това е майстора на хондите в градаПубликувано изображение

 

Мерси колега :) Отидох при Мариян и мога само да изкажа искренната си благодарност към него за изключителната работа която направи по колата ми. Много съм доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделите ли къде се намира сервиза му, защото скоро ще ми трябва такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колелото в индустриална като тръгнеш към Метро в дясно ще видиш едно заведение там завииваш през един зелен портал ако е затворен ще ти го отвори охраната краш само направо през едни прелези и ще стигнеш пред сервиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за упътването, а знаете ли дали работи в събота или неделя, защото не съм от града и през седмицата ми е малко трудно заради работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота работи.За по-сигурно с предварителна уговорка по телефонаПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да помогна с майстор. Пламен Пенчев се казва, много е добър за японските коли, сервиза му е срещу лидъла до технополис. Номера е: 0898 531 031

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИЧОВЕ В ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ ИМА ЕДНО СЕРВИЗЧЕ,СОБСТВЕНИКА МИ Е МН. ДОБЪР ПРИЯТЕЛ.МОЯТА КОЛИЦА СЕ ДОКОСВА ЕДИНСТВЕНО И САМО ОТ НЕГО НЕ ГО РЕКЛАМИРАМ,ИДЕТЕ ВИЖТЕ ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ И АКО СТЕ ДОВОЛНИ.......... ЦВЕТЯ И БОНБОНИ НЕ ПИЯ.........!!!!0899781061- СТАШО. Д.МИТРОПОЛИЯСАМО ВИЖТЕ ТОЙ КАКВА УНИКАЛНА ЗА БЪЛГАРИЯ ХОНДА КАРА

Живея в София но ходя само при него найстина си разбира от работата и я върши както трябва. При други няма да си закрам Хондата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.03.2014 г. at 2:06, Tshagrath написа:

Живея в София но ходя само при него найстина си разбира от работата и я върши както трябва. При други няма да си закрам Хондата !

 

 

След десетина години да вдигна прахоляка от темата! :) Специални благодарности на Max77 и Tshagrath за препоръката към Сташо в Долна Митрополия. Човека се оказа абсолютен професионалист, работещ с желание и мисъл. Думата му си струва! Смени ми съединител, помпа и лагерите по скоростната кутия и полуоските. Това само за два дена.  Колата ми стана като нова. Дълго време търсих майстори, дори бях стигнал до продаване на колата. 

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 21.11.2012 г. at 17:41, policeman написа:

0878580015-Мариян.Това е майстора на хондите в градаПубликувано изображение

Вчера ходихме и ние при Мариян с един приятел да прегледа един сивик 8ма, който след прегледа купихме. Изненадах се че винаги сервиза ми е бил под носа, а не съм подозирал за него ( зад Еко-то на Българска Авиация). Искам и аз да си изкажа въодушевлението си от него. Много човешки и точно си поговорихме с него, а хората са си истински фенове. Пред сервиза им седяха турбо 6та и изчезващо Кончерто. А и се радвам, че си намерих майстор за b18-та в Плевен.

  • Харесвам 2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,  трябва ми добър майстор в Плевен,  който да разбира и от V6 двигателя на Акорд.  Последния път не ми сложиха семерингите на разпределителните валове, (бях взел уж точните по каталог на Ajusa),   семеринга на делкото също е за смяна. Предпазителте на дисковете дрънчат (за трети път ще ги правят,  а след всяко "правене" става по-зле!) . На контакт (не на работещ мотор) ако не е карана 1 седмица не светва лампата на маслото. Има  малко вибрация,  но не мисля че 6 цилиндрова Хонда би вибрирала повече от 4 цилиндровата? Помощ,  не мога да се справя с майсторите в града!!!

Редактирано от V4st*r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При кои си ходил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 2.09.2008 г. at 16:06, Guest Max77 написа:

ВИЖТЕ ТОЙ КАКВА УНИКАЛНА ЗА БЪЛГАРИЯ ХОНДА КАРА

 

 

Това че НЕГОВАТА  Хонда е уникална значи ли че ако друг поиска да му направи колата по същия начин ще го направи? 😉

И каква,  все пак,  е Хондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 19.12.2019 г. at 13:24, V4st*r написа:

Това че НЕГОВАТА  Хонда е уникална значи ли че ако друг поиска да му направи колата по същия начин ще го направи? 😉

И каква,  все пак,  е Хондата?

За човека, за когото се отнася написаното е Сташо от Долна Митрополия и ти гарантирам, че той няма да чака някой да го моли да му я направи както трябва, просто така си работи, съвестен и най-важното КОРЕКТЕН И ТОЧЕН. Не му правя реклама, но поддържа моята кола от както я имам и впечатленията ми са такива. Ето ти телефона му: 0899781061  Обади му се и си поговорете и ти гарантирам, че ще разбереш, що за човек е още по телефона. И между другото Сивика му наистина е уникално запазен. 

На 19.12.2019 г. at 13:17, V4st*r написа:

При едни на Българска Авиация

Ако става въпрос за сервиза на Мариян, който е срещу Мизия / зад бившия СИТРОЕН/, също е един от добрите майстори на Хонда в  града. При него съм получавал доста уместни и на място съвети.

Лично аз съм доволен и от двамата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказвах си с него.  Наистина на човека Хондите са му присърце.  Ще му закарам колата при първа възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Виждам има препоръки за майстори, но дали информацията е валидна към днешна дата?
И много важно да отбележа става дума за CR-V, 2010г, 2.2 дизел.

Колата ще я гледаме на място за покупка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...