Jump to content
bat_gogo

"Топ Гиър" тръгва по телевизията и у нас

Recommended Posts

Цък Дългоочакваната за хиляди автомобилни фенове у нас новина вече е официална - "Топ Гиър" (TopGear.com), култовото тв предаване на Би Би Си, тръгва на български. Стартът е на 24 февруари, 16.30 ч., ефирът - на телевизия Би Ти Ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тва англииското предаване (преведено, с Джереми Кларксън и останалите) ли ще е или някъв измислен БГ вариант. Ако е англииското дано го направят със субтитри че да не ми се налага да слушам смешния дублаж които сигурно ще вкарат.

Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те хубаво ще го пуснат и у нас.. но честно казано последните сезони на TG стават все по ... неинтересни за мен. Дори Fifth Gear започнах да уважавам повече, там водещите поне могат да карат и имат мнение на някаква основа, а не като на Джереми щото главата му голяма и колата не струвала :angry:Както и да е, за мен Best Motoring си остава най интересното предаване за коли :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тва англииското предаване (преведено, с Джереми Кларксън и останалите) ли ще е или някъв измислен БГ вариант. Ако е англииското дано го направят със субтитри че да не ми се налага да слушам смешния дублаж които сигурно ще вкарат.

английското ще е и най вероятно ще е с дублаж :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ти пука важното е че ще се гледа ! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма че на Фифт Гиър водещия Тиф Нидел е най-големия изрод. Тоя може да поднесе сичко. Голям съм му фен. Той в началото също е бил в екипа на Топ Гиър. Иначе и Топ Гиър става. Съгласен сам че оценяването на колите е супер смешно и субективно на англииска основа: ако е англииско, квото и да е е супер; ако е американско-задължително боклук; ако е италианско-зависи ако е над 250000 паунда е добро, иначе-боклук; японските са мн добри ама не и ако искаш имидж или престиж, немските са каруци ама иначе са наи доброто което може да се купи, разбира се след англииското. Бест Моторинг се е случвало да тегля няколко серии но обикновенно са на японски и тв ми убива удоволствието до някъде и за тва нямам поглед много над него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я гледайте тази серия какъв майтап е.....за тия дето отбират от английски де.смешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че във всички случаи е много по добро от досегашната боза шоу рум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че във всички случаи е много по добро от досегашната боза шоу рум!

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за най-скапаното тв предаване съм презнал "Мотоавангард".Ета такъв тапанар за водещ на друго място немогат да намерят.И още по лошото че май сам си пише репликите..... горе доло ще цитирам : - " Пежо 607 е кола за 2 души ......"- " Ауди ТТ било пълно недорузумение ...." Най ми харесва предаването с япончетата.тея са велики и кви коли се тестват не е истина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я гледайте тази серия какъв майтап е.....за тия дето отбират от английски де.смешка

Това е олицетворението на английската автомобилостроителна мощ в момента :) След като продадоха Ровър на немците вместо на Хонда.... Редактирано от z350

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...