Jump to content
lyuboo

покупка на кола до 6000 +-

Recommended Posts

Здравейте. Извинявам се ако съм сбъркал мясото на поста но в купува- продава нещо неможах да пусна поста. Застанал съм пред ДИЛЕМА за мене. ПОКУПКА НА КОЛА до 6000+-лв. Ще намеся и други марки коли. Досега се бях спрял на сеат толедо- 98г.,алфа ромео 156, опел вектра-след 96 ( нали уж от тогава не гният отлкова много), ауди 80 Б4, А4, А6, но за последние 2 за тези пари надали ще има читаво. И не на последно място хонда сивик. http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=detailsКакво ще ми предложите.Знам че всеки си защитава марката и за него колата си е супер, но това ще ми е 1-вата лично моя кола и трябва да се допитам до всички все пак.Не се взима секи ден кола ( пък колко време се изплаща- не е истина :devil: ) Кажете ми предимствата на хонда и заслужава ли си пред другите- най- вече пред аудито (80 Б4)То сеата си е чист голф пак опела си е пак опел и ме притеснява гниенето.Кажете ми силни и слаби места на хондата и по горубляне може ли да се намери нещо читаво, защото мисля др. седмица да идвам в София и без кола да не си трагвам. Тази от линка заслужава ли си. Предпочитам да е с 5 врати (не комби), бензин задължително, да не гори много (над 10л). Вярно ли че частите им на сивиците били скъпи и трудно се намирали (от Сливен съм)- да не от най- малката повреда да бегам пак до Сф. Препоръчайте ми нещо

Редактирано от lyuboo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, прав си че тука ще има предложения предимно за хонди.Аз ти предлагам за тези пари да си вземеш хонда сивик около 97-а 1.5 витек, за ауди б4 имам лично наблюдение много друса, тясно е отвътре нищо, че отвън изглежда голяма кола, а относно вървенето, там няма смисъл да коментирам. Относно здравината на хонда, като всяка кола и тя си дава дефекти, но според мен по рядко, от изброените от тебе коли.А отнсно резервните части, като цена са нормални. Слуха за скъпите хондовски части не е верен и е мит, според мен!Успех!Ааа според мен ако седнеш да покараш хонда, всички колебания относно каква кола да си вземеш ще изчезнат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай като всяка друга кола , да няма удари и т.н.Единствено слабо място май са задните вежди - ако след жулване не се оправи покритието хваща ръжда и ще трябва да се сменят веждите (30-60лв за сивик).Над 10л бензин дори в София ще ти е трудно със Сивик, извънградско 6/100 спокойно ако не превишаваш 130-140

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз със моя сивик лятото извън градско 7/100 със климатик и скорост 170-180, което мисля, че е доволно. И аз като теб колега се колебаех каква кола да си взема, но кото седнах в хондата се влюбих с разбрах, че съм приключил с търсенето. Все пак каквато и кола да си вземеш гледай да е читава. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dio

Най -добре ще усетиш Хонда ако се качиш и я покараш... всичко друго са приказки :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук в този форум други мнения няма да чуеш - с риск да се повторя - хондите са доста здрави автомобили търпят тормоз и на двигателя - все пак е хонда - струва си парите - за разлика от другите марки които изреди в анонса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........., защото мисля др. седмица да идвам в София и без кола да не си трагвам. ........

Ми аз си търся в София от месец и не намирам :unsure::ph34r: .... ......на горубляне само некролози,а цените не са актуализирани от 3г. маи :hondarulez::rolleyes: за първа кола мисля вектрата е наи добра(щот хондата е по малка :ebanjeee: )А4,А6 не ти трябват с тва алуминиево окачване-лесно се скапва,а е и скъпо(предполагам че си млад шоф*ор и дупките в началото няма да ги мислиш).2 вариант-анг. сивик 6 ген-във форума има доста изписано за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, следи обявите тук във форума - повечето са добри попадения и не са залежали из БГ тържищата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз със моя сивик лятото извън градско 7/100 със климатик и скорост 170-180, което мисля, че е доволно.

Ай сиктир бе!Какъв е тоя Сивик?Двигателя ми е в идеално състояние и при същите обстоятелства ми гори 12-13/100, а до дупка с 200 става 16-17/100С климатика може и да ти гори 7, ама със 100, или ще кажеш че със 100 гори пет и половинаedit: Тая скорост ти е максималната нали, имам в предвид, че педала ти е в кишето? Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфа ромео 156 забрави. Куца като магаре ( дори и 2.0 16 винтила ), вози като каруца ( особено ако е със 16 инча лети джанти ) и под 14-15 лятото няма да паднеш ако ще турско да е. Говоря от личен опит за тази кола и забрави за нея. Дебитомера й се бъгна и го взехме нов за 619 лв оригинален. Сам си направи сметка. А само ще ти кажа, че пежо 307 1.6 HDI ме изяде с парцалите на дръпка... Пежото е едва 110 коня, а алфата 155...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз със моя сивик лятото извън градско 7/100 със климатик и скорост 170-180, което мисля, че е доволноAко е така евала, извинявам се за offtopic -a :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондата от обявата изглежда добре на снимките, за разхода 6\100 извън града с 90-100 а в града нормално около 8.5л. , а и цената вероятно подлежи на известен коментар( както няма номера трябва да я регистрираш тук\\софия\\ или на рапатрак да я закараш до там където ще я регистрираш) :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IvoSi

За Хонда сивик 1.5 витек лятото на път за морето при скорост около 120, с климатик, двама човека и едно дете, разхода и беше около 5.5!Затова и предложих на колегата този двигател, защото се покрива с неговото изискване относно разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфата - куц кон, скъпи части, често влизат в бокса ;)ауди 80, Б4 - каруци, друсат, твърди седалки, нямаш хубава видимост отвътре, тежки купета и горят достаопел - въобе няма да коментирам :) Хонда - :puke::D :D :D:angry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не погледнеш към малко по-големия акорд?Идеята ми е, че идиоти по пътищата много и една по-голяма кола значи по-голяма сигурност!Аз бих ти казал да погледнеш също и братовчедките на хонда а именно ровър и то 620si или дизела 620sdi! Голям надежден автомобил който е изцяло хонда акорд освен дизеловия мотор който пък е много добър и икономичен! Успех в търсенето :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..бе той човека нещо не пише в темата сигурно си е взел Опелче :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда ще си вземе, сигурен съм че не иска душата му да гори в ада :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първа кола не му мислих много и си взех сивикче англииско ! Няма какво да говоря просто кола един път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се дето се отклонявам от темата но само да отговоря на колегата TYPE-S!Аудито хич не беше скапано, човека си го гледа много добре и е маниак на тема всичко по колата да е ОК, няма лопане тропане, просто според мен си друса!Както е казал народа въпрос на вкус, според тебе аудито вози добре, според мен друса! А мнението на колегата на който беше аудито е: "Много стегната кола обаче има твърда возия, ама таман е за нашите пътища"!Колегата е фен на тази марката и в момента кара пак ауди, А4 98-ма!Извинявам се още един път за офтопика, но предлагам да не влизаме в спорове, просто нека всеки си изказва мнението без да отрича мнението на другия, а колегата сам да си прецени каква кола ще си избере!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin

Не искам да звучи като реклама на колегата, но аз точно в момента, ако имам 6000 бих взел този прелюд.Сивика не е лош, но като погледна прелюда и....Успех с покупката и да знаеш, че си е друго да гледаш стрелката между цифрите 5 и 7 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета да отворим пак темата че пак търся автомобил, понеже претърпях ПТП и сега съм пак на тая вълна :angry: Някой Акордче някой има ли за продан че съм им мераклия много :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти нещо, дето не се чупи... Танк, например.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...