Jump to content
Guest iskamvitec

искам стабилна кола?

Recommended Posts

Guest iskamvitec

здравейте, предполагам доста хора са по променили окачването четох доста за кони но ме интересува има ли по-евтин еквивалент на 'кони' и ако сменя само пружините ще постигна ли 50% ОТ ТОЗИ РЕЗУЛТАТ и дали няма да помогна за по бързото изспускане на пружините карам сивик 6 купеочаквам като преборили се с това да ми дадете правилни насоки

Редактирано от iskamvitec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gh0sT

аз си взех АПЕКС и съм много доволен ,едно от нещата които бяха наи-сполучливи след сток вариянта струваха само 120 лв. леко ползвани а стабилността се покачи осезаемо нямаше го предишното клатенетака че тва е моита препоръка.Преди тва имах проблеми с намирането на нови

Редактирано от Gh0sT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок един вариянт, други..........дайте и цени същевременно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпред съм със жълто кони спорт и предни/задни пружини WEITEC. Много съм доволен от резултата. Колата няма нищо общо с преди това..стабилността се подобри много. Пружините бяха към 300 лв май четирите. Взех ги от http://www.manimpex-bg.com/ Цените на Кони-то .. предни 400 лв, задни 400 лв от http://www.rudy96.com/Всичко това е за сивик 5 ген, но мисля че цените за 6та купе ще са близки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега звънях в манимпекс казаха че продават само за немски автомобили?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси от Драгича стрът бар и стабилизиращи щанги.Това като начало е най-евтино.Ако пак не ти стига стабилноста,заден стрът,нископрофилни гуми и естествено червени или жълти пружини и амортесьори.По възможност Кони.Много са здрави,но сбогом комфорт.Всяко камъче ще усещаш.Мислил ли си за повишаване на мощноста,иначе защо гониш тази стабилност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси от Драгича стрът бар и стабилизиращи щанги.Това като начало е най-евтино.Ако пак не ти стига стабилноста,заден стрът,нископрофилни гуми и естествено червени или жълти пружини и амортесьори.По възможност Кони.Много са здрави,но сбогом комфорт.Всяко камъче ще усещаш.Мислил ли си за повишаване на мощноста,иначе защо гониш тази стабилност?

ми нов съм още във форума но искам на самата кола по голям стъбилност а ина4е за мощността, то никога няма да стига доволен съм от д16у8 мойе само изпусктелния да му сменя и евентулно чипче ако има за този мотор гледм във форум тук там някой продава разни пружини ще си намеря нещо секънд а относно амортисиори ще пакача малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Давай с търсачката... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо са се объркали в манимпекс или са спряли да продават за японски, което ме съмнява. Те тия в магазина са мн зле. Аз си извадих парт номера от официалната страница www.weitec.de и направо отидох с него да ги питам.Така е най сигурно :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е може ли то от голфове аман нямат и по каталожен номер дори.... :rolleyes: май ще се отказвам от това упражнение

Редактирано от iskamvitec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...