Jump to content
Guest hunterat

Много е ниска :(

Recommended Posts

Guest hunterat

Имам Civic EK3 с червени пружини. Със 16-ките джанти изглежда префектно, но сега зимата си е е...ло мамата. Направо съм като снегорин. Искам да питам, може ли да се вдигне малко без да сменям пружините и респективно как да разбера дали се регулират или не (колата съм я купил така, не съм ги слагал аз)

Редактирано от hunterat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни,ако се регулира ще видиш резба,гайка или нещо подобно(какви са амортесиорите?)ако не има подложки за пружини по 10-20 милиметра.в момента се сещам за ЕМ-Комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Дай направо да ги сменим с мойте и си решаваш проблема :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинете ме за офтопика.искам само да запитам дали мога малко да сваля колата без да сменям пружините.режат ли се какво? не виждам някакви цветове по тях от рода на червени и т.н.т. има ли вазможнос малко да я проближа кам асвалта.ама малко?мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми реже се 1 навивка, ма не е много хубаво защото в краищата пружините са закалени доколкото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sebulba

Не само в крайщата, купи си други пружини, не пипай тези. :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно темата един мой приятел с корса GSI страдеше не от това, че е много ниска а от това, че беше сложил 15-ки с изнесен борд и му закачаше в калниците купи си едни гумени подложки не бяха скьпи и си оправи проблема и колата му се дигна малко предлагам ти и ти да направиш така мисля, че ще стане :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те тези подложки са за жигула и на хондара не става защото има много малко място от пружината до купето най добрият вариант е с нови пружини излизат чат пат из форума за около 80 кинта така ще си решиш със сихурност проблема пък и се сменят много лесно няма скоби и такива работи:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Geue

те тези подложки са за жигула и на хондара не става защото има много малко място от пружината до купето най добрият вариант е с нови пружини излизат чат пат из форума за около 80 кинта така ще си решиш със сихурност проблема пък и се сменят много лесно няма скоби и такива работи;)

А неможе ли да се преправят тези подложки щото и аз искам да я вдигна леко мойта с около 2-3см така че да си остане красива и да не закачам на всеки легнал полицай. И съвет от сорта смени си пружините със стандартни не ме устройва искам да си ми остане спортното окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и аз съм снегорин.Казаха ми че ако сменям пружини сменям и амортисьори...Дали с тези гумени подложки има някакъв ефект...Положението е леко напрегнато... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има различни размери подложки,не само на дебелина,но и на диаметър.разтърсете се малко има ги по магазините

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички като предварително се извинявам ,че UP-вам малко стара тема ,но тък като нямам никакво време да обикалям ,а имам сериозна нужда от подложки за пружините бих искал да попитам КЪДЕ И ЗА КОЛКО ПАРИ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ ПОДЛОЖКИ? Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички като предварително се извинявам ,че UP-вам малко стара тема ,но тък като нямам никакво време да обикалям ,а имам сериозна нужда от подложки за пружините бих искал да попитам КЪДЕ И ЗА КОЛКО ПАРИ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ ПОДЛОЖКИ? Мерси предварително!

Пусни си темата в купува/продава части, или в магазини и сервизи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и аз съм снегорин.Казаха ми че ако сменям пружини сменям и амортисьори...Дали с тези гумени подложки има някакъв ефект...Положението е леко напрегнато... :rolleyes:

И аз имам същата броня и се наложи да я срежа с около 5см и пак не ми е много висока колата...........Сега си оправих броните за поредем път и ще си карам така! За съжаление в България пътищата не са за такива бегачки:Pиначе съм много доволен 1.6 VTEC 16V ESi 125ps клима, ел. пакет шибедах 4 диска, тонирано предно стъкло и т.н....;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...