Jump to content
Guest Restless

Регулиране на фарове

Recommended Posts

Guest Restless

дигаш капака и като огледаш около фаровете трябва да се виждат по 2 "зъбчати колелца", поне на това ги оприличавам.Въртят се с кръстата отвертка - регулират нагора/надолу и наляво/надясно.ей оттук http://store2.data.bg/restlesss/ можеш да дръпнеш архива Civic.part01.rar Това е мултимедийно (демек с картинки :( ) ръководство за обслужване на Сивик 5ген - на руски.Удобно е ако се чудиш кое къде е :P

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

хора какво се мъчите. Не знаете ли че навсякъде където правят технически прегледи правят и реглаж на фаровете.... струва 5-10 лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slavianko

хора какво се мъчите. Не знаете ли че навсякъде където правят технически прегледи правят и реглаж на фаровете.... струва 5-10 лв...

Аз веднъж водих БМВ-то си на регулаж за фаровете и след това си играх половин час само докато си ги върна на старото положение. Та сега предпочитам сам да си ги настроя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора какво се мъчите. Не знаете ли че навсякъде където правят технически прегледи правят и реглаж на фаровете.... струва 5-10 лв...

Аз веднъж водих БМВ-то си на регулаж за фаровете и след това си играх половин час само докато си ги върна на старото положение. Та сега предпочитам сам да си ги настроя.
И тоя момент го има :huh: преди време така един прецака фаровете на колата на сестра ми :dry: Аз и в друга подобна тема питах (но нямаше отговор), но и тука ще питам - някой може ли да ми регулира angel eyes-ките, че колата ми е кривогледа в момента ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги НЕ ходете на реглаж на фарове в D&N, останах разочарован :hondarulez:(((, фаровете са ми ниско забити и ще си ги настройвам сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...