Jump to content
Guest billabong_honda

коледна промоция

Recommended Posts

нова цена:6500лв.или бартер за по евтина хондас доплащане от ваша страна!предложете нещо колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дел сола е с 15-ки лети джанти.снимки можеш да разгледаш в: www.snimka.bg в търсене,напиши:Honda del sol ; и ще ти излезнат снимки на billabong84;за синия дел сол става дума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз снимките ги знам, гледал съм гивъпросът ми е дали те устройва бартер-а който ти предлагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както желаете колеги!аз ще си го карам така или инъче,поне зная,че като се кача ще стигна там за където съм тръгнал :blink: вие си знаете!със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик купе 95 година светлолиалава перла климатик работещ перфектно и там другите му ел стъкла ел шибидах 4исто нови гуми и акумолатор лети джанти спортно ока4ване спортен филтър педал4ета и д.р.колата току що престигна не е регистрирана още.двигателя е 1.5 74кw (малък данък)работи перфектно има бар4е вътре заден споилер.....и някои лев от моя страна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пич не се отказваш обаче.... съвет: измий си хубаво колата и ако искаш звънни да я снимаме щото така няма да я продадеш особенно с тези снимки като е мръсна..... и направи корекция на цената за да бъде конкурентна и привлекателна.... дел сол-и за тези пари има много.... и са чисти !!! !!! на теб ще ти хареса ли някоя мацка която мирше и не е подържана....

Редактирано от street_fighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda
Отговорено (Редактирано)

причината,поради която я продавам колата е,че бях до Шотландия на бригада,обаче като отидохме там и като видяхме къде ни слагат да живеем и се отказахме и се прибрахме в България,като цялата разходка до Шотландия и обратно ми костваше определена сума пари,които взех назаем и сега требва да ги връщам!Инъче колата си върви добре!Има леки забележки ама те са бо външния вид и става дума за предна броня и капака!имаше лек удар колата и майсторите си пооставиха ръцете,знаете как е с майсторите у нас!за това ако някой има интерес обажде се и ако е навит идва с 6000лв.стискаме си ръцете и потегля със здраве!или ако има некой нещо напредвид бартер с доплащане от ваша страна,щото ми требва некаква сума да си оправя заема!успех с намиране на читава хондичка! :)

Редактирано от billabong_honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То имаше ама нещо ми замириса и...Не обичам да мириши!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Ето това вече е приказка!Живи и здрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda

честито на колегата,колата заамина за русе! :tease: може да затваряте темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...