Jump to content
Guest billabong_honda

коледна промоция

Recommended Posts

Guest billabong_honda

колеги,требват ми спешно пари,тъй като скоро заминавам!така че ако некой иска дел сол да звънка и да се договорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda

ако некой свали снимките ще съм му много благодарен! :boxed::argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

п.п. хубаво е да кажеш и коя година е и на колко км :)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерес към Дел сол има ,но не е ли време да подмениш снимките???ако не се лъжа тази кола се продава вече година със едни и същи снимки ....дано да греша!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия дни ще пусна нови снимки!аз я имам отскоро и ще заминавам,инъ1е не ми се продаВА,още не съм и се нарадвал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови снимки ще намерите на:www.snimka.bg,влизате в търсене и пишете по албум:del sol snimki.малко е мръсна :eat: ама се вижда :eat: ако някой качи снимките ще съм му много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови снимки ще намерите на:www.snimka.bg,влизате в търсене и пишете по албум:del sol snimki.малко е мръсна ;) ама се вижда :eat: ако някой качи снимките ще съм му много благодарен.

Линк към снимките.Ти наистина ли не можеш да пуснеш сам линк? :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали я на 6900 и ще я вземе някой. Аз поне така направих. Може пък да сваляш постепенно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 6900 по добре да ми стои аз ша си я карам.мисля,че си заслужава 7999,защото като гледам в мобиле кви ги продават,а оттам съм си патил лично с продавачи,където те гледат в очите и те лъжат,ама както и да е.всеки сам си преценява :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda

за 6900 по добре да ми стои аз ша си я карам.мисля,че си заслужава 7999,защото като гледам в мобиле кви ги продават,а оттам съм си патил лично с продавачи,където те гледат в очите и те лъжат,ама както и да е.всеки сам си преценява :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз бях така ама...като ти дойде юркането искаш не искаш...продаваш я за по малко. Какво пък всяко зло за добро, ще изкараш някой лев в чужбина и нищо чудно S2000 :lol: а дано всеки му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво става колеги?предложете нещо?тва за цената,може да се коментира,ама нема да е много,мисля за некой бартер с доплащане от ваша страна,ама предпочитам кеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda

аре колеги цената е 7500лв.,заминавам до месец и ако некой е навит да звънка-0899799757.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре колеги,нема ли кой да предложи некаква оферта,до колко ви се дава за дел сол?зная,че на всеки му се иска да си вземе колица без пари ама,като почне ремоонтите,тогава на човек му изпушва главата,вие си знаете?успех с на мирането на читави машинки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на дел солчето бе хора!останаха 5дни и заминавам вкарвайте оферти може и да се договорим нещо! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се обиждай на тази цена колата си остава твоя завинаги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некой ако иска може и бартерче да предложе,за некоя по евтина хондичка с доплащане от ваша страна,аре не се чудете,ако ви се кара дел сол пишете или звънкайте,може да се договорим нещо!

Редактирано от billabong_honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest billabong_honda

некой да предложе бартер,нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Сивик Седан 5ген 125кс В-ТЕК + 1000лв :huh:

 

Публикувано изображение

 

Иначе, така като гледам колко и искаш по-добре си я карай ти. Ще си остане вечно твоя ;)

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вкарайте некоя интересна оферта!и за цената ще се договорим!

Епа аз това правя ма като нещеш... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни некоя снимка,ама дори и да падне цената на дел сол-а ти колко и търсеш на тая 5ген.?пусни малко повечко снимки да я видим! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся и 5500 с новите джанти, новите гуми, с новата музика, новото барче, фелтри, масла и др...

Ето снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си смъкнал бронята и си свалил убваите джанти ще има ли намаление от тва което е в mobile.bg .Аз другата седмица ще ходя до пловдив да гледам червения VTI ако има коментар на място казвай аз директно мога да ти кажа колко мога да ти дам и да си прецениш дали да идвам да я гледам или не...айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...