Jump to content
Aleks

Интересът към S 2000

Recommended Posts

колега и аз съм фанатик, но това че японците са се стремяли да настигнат М3 не го казвам аз, ами един от конструкторите на Evo 9 ... в интервю за BMI :ph34r:това със закона го знаех, и се надявам скоро и останалите "малолитражни бегачки" да пуснат големите двигатели и коли на пазара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм, вече не мога и да си редактирам горния пост, така че ще пусна малко Японски факти от BMI за М3 тук ... незнайно защо са направили цяла серия за тази немска печка която не е мислена 1328932548238 пъти от немислещите германци :ph34r:част 1част 2част 3и самото състезание между S2000 Type S и М3част 4Искам да видя Mugen Legend Max на писта срещу М3 или М5 или каквато и да било немска бричка !!! Остана ни само да чакаме новия NSX :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама чакай малко сега... те тук правят сравнение на автомобили, родили се по различно време! S2000 е най-стария модел от всичките, а това е последната M3 излезнала. Това е малко неетично - да правиш сравнение. Вярно, не отричам силата нa M3, даже много я признавам, но няма място за сравнение кола с 3-4 години по-нова от конкурентите на тази писта, да не говорим за литрите на двигателя и много много други превъзхождащи показатели. В момента се опитваш да докажеш колко голям не-хондаджия си. Еми браво, успя! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета да не се вдетеняваме "мойто бу е по-хубаво от твойто" Атмосферките на хонда 1.6 до 2.0 нямат аналог за здравина и литрова мошност на сток мотор. Няма смисъл да се сравняват различни автомобили който са създадени по различни концепции .а за писта кво да ви кажа зависи от килограмите все пак и конфигурацията на трасето и 1 сек никак не е малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам,то фенството (ако мога така да го нарека) идва някакси отвътре...абе по силно е от здравия разум някак :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Абе незнам,то фенството (ако мога така да го нарека) идва някакси отвътре...абе по силно е от здравия разум някак :)

мноо си прав брато - при толкова много фенове на Фиат примерно...........абе направо си мнооого прав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха хааа,много яко-4цилиндъра 2.0 200к.с. срещу В8 400+к.с.,в полза на м3-та.Ако съотношението е обратно за 4 обиколки хондата ще го бие с 2.М3-ката е най-слабата кола в класа си от както е създадена,чак с тая генерация настига по данни коли от нейният клас ама с 10год по-дърти като Супра,Скайлайн,РХ7,NSX и т.н.Само че последните изброени вече или имата,или предстоят нови модели,та М3 пак ще им диша праха.Справки-новият Скайлайн.Що не я сравнят с него???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха хааа,много яко-4цилиндъра 2.0 200к.с. срещу В8 400+к.с.,в полза на м3-та.Ако съотношението е обратно за 4 обиколки хондата ще го бие с 2.М3-ката е най-слабата кола в класа си от както е създадена,чак с тая генерация настига по данни коли от нейният клас ама с 10год по-дърти като Супра,Скайлайн,РХ7,NSX и т.н.Само че последните изброени вече или имата,или предстоят нови модели,та М3 пак ще им диша праха.Справки-новият Скайлайн.Що не я сравнят с него???

Да колега прав си,наистина е така.Ес 2000 ми е лубимата хонда с удоволствие бих я купил на жена си ако имах парите.Ех и аз ще я карам,но за тези пари предпочитам Супра или Скайлайн,някак си имат по мъжко излъчване.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Supra или Skyline и то на годините на S2000 едва ли ще намериш за 12-15 хил. евро колкото са S2000 по Германия да кажем. А и двете коли които си споменал са по 2.6, 2,8 и 3.0 л и с Twin Turbo. И не мога да се съглася че Хондата е дамска кола. Мазда МХ5 съм склонен да я нарека дамска, но Хондата... Тя е в един клас с Порше Боксер,ТВР Тамора и пр. все пак.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest typeR_girl

Мда в Германия тръгват от 15000 евро Суприте,но пък в Англия могат да се намерят около 10000 евро със стейдж 2 около 400 к.с.Иначе Хондата ако и се бодне едно турбо ще стане друг автомобил определено.Токолкото знам в Пловдив има една такава турбинирана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Ми какво да ви кажа.То няма да има значение,защото е ясно :D .Ами ако имам възможност няма да си стоя в нас да пиша този отговор, а ще джиткам по цял ден и ще взимам максимума от живота :D .Както всеки 1 около мойта възраст би правил.Няма да се опитвад да се различавам все пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...