Jump to content
tape

пружини за кони ?

Recommended Posts

Здравейте :) Мисля да поръчвам в най-скоро време Жълто Кони Спорт.Въпроса ми е с какви пружини да го комбинирам.Ще го карам в най-"отпуснато" състояние амортесьора като за начало.И понеже нищо не знам за пружините ще бъда благодарен ако ме посъветвате..Ако може и цени да казвате ще е супер.И мн ли е лошо ако сменя само предните пружини и амортесьори понеже сега нямампари и за задни :) Колата е 5 ген. хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо жълто?те са май доста агресивни.....червените по каква причина си ги изключил от възможния избор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле аз съм с жълто Кони и да ти кажа не е много за БГ пътищата адски твърдо е (толкова ,че ако караш с 140 - 160 и ако има неравност се отлепям от пътя :) ) но на мен ми харесва окачването :) доста е стабилна скоро на дъждовно време като поднесох с 120 някъде тръгнах по врати на прав пут и добре че беше окачването без спирачка си влезе в пътя без грам да се разклати купето ..... и така ама въпрос на избор все пак ...

Редактирано от p0nka7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и аз да попитам нещо , става ли ако се комбинират амортесиори кони с реголируеми пружини от каталога на "Noname" и дали някой има вече впечатление и наблюдение от тези пужини ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми едва ли мога да се аргументирам защо искам жълто :) Четох з жълтото и червеното и реших жълтото .. пък ще свиквам. Но понеже до сега като търсих не срещнах тема за пружинните освен на Demon за тези от вти и за това питам кой с какви пружини ги е комбинирал жълтото Кони и да ми препоръчате съотвено подходящи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с жълто и нямам никакви ядове :)Карам с пружини WEITEC

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с жълто кони и съм мн доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз боцнах на "Камиона"(Прелюда) жълто Кони и койловъри от колегата Nonamed.Колата стана като дъска,но пък е невероятно стабилна.Койловъра стана с малко преправяне,но за сега нямам проблеми.Хубаво е да смениш и предните и задните амортисьори ,защото много ще ти подскача задницата :cool: ,ако сложиш само отпред.Цените на Кони са колкото на Монро,горе-долу,но качеството е несравнимо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

може ли да те посъветвам да пробваш да си отпуснеш конито на макс и да натягаш само ако си подска4ат гумите.at_chuchev, колко ще сваляш колата?Жълтото кони не е проблем да се кара с всякакви пружини до около 12кг. За сравнение, обикновено lowering пружините се движат около 3-7кг за сивиците.Нямаш проблем да сложиш коиловъри със жълтото кони. ама събери парички и смени всичко на куп, не се бъзикай с "на час по лъжичка" особено при условие че разликите не са в проценти а са в пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз вече ги смених отдавна :thumbs1: Сложих жълто кони отпред с пружини Weitec. Смених и всички тампони,шарнири и накрайници. За съжаление нямам възможност сега да сложа отзад. Колата не се свали мн... ама може само така да ми се струва, защото съм с 13ки все още..ще видим като сложа 14 или 15" :)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз искам да попитам, реголируемите пружини колко могат да се отпуснат? Мисълта ми е мога ли примерно да си сваля колата с 1 см от стандартните амортисьори (на civic 6 g) или нещо подобно ( или колко най-малко мога да сваля колата с такива пружини).Взех си жълто кони и много искам да сменя и пружините , но живея на Витоша и ме притеснява дали ще мога да се прибирам ;):)

Редактирано от Karlo_Design

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде адрес на прдставителя за БГ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си карам със жилто отзад и червено отпред. И 4-те ми прожини са си сток. Вярно че като натегнах кони-то до края и пружините не можеха да смогнат, ама на половина натегнато си е иделано. И меко вози и е стабилна доста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool:

Абе Зеленчук :) не е тва начина да трупаш мнения!Скоро ще получиш предупреждение ако вече не си го получил ;) Поне напиши нещо по темата!Все нещо щеше да измислиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само неразбрах аз съм с Кони амортизация и пружуни ,но съм ниско долу.Има ли вариянт да си взема регулируеми пружини и са сменя само моите спортни ? А и некоя ценичка ако дадете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само неразбрах аз съм с Кони амортизация и пружуни ,но съм ниско долу.Има ли вариянт да си взема регулируеми пружини и са сменя само моите спортни ? А и некоя ценичка ако дадете :D

Не ми отгоаряйте на първия въпрос с пружините то си пише .Ако може само някакви цени да ми дадете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...