Jump to content
Sonse

Еми тва беше изгорях

Recommended Posts

Честито! Много без аварийни километри, лека подръжка и да сменяваш консумативите :rolleyes: Успех и поздрави от мен :lol:

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :rolleyes: Май е време да се замисляш за 2ра Хонда или пък някой семеен ван като FRV :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГОР4ИВО :rolleyes:

и от мен и бъдете живи и здрави и всичко най

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който беше на срещата тази вечер беше и почерпен :rolleyes: .Ради,пожелавам ви още веднъж много прекрасни моменти от тук нататък и както се казва важното е любов да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Много весели мигове,нека рози пътят ви да кичат, живейте в прегръдките на любовта, и нека всяка ваша мисъл бъде сбъдната мечта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква беше сватбената кола? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ГОР4ИВО :lol:

и така ще бъде много години ако е дал тоя отгоре :rolleyes:ЧЕСТИТО на печелившите :lol: останалите играйте пак ... и бебо да е живо и здраво ,и не е важно какъв пол е , важното е да е мъжко :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

всичко най-хубаво ви пожелавам. и дано съпругата ти е вярна поне колкото хонда :rolleyes:а има и една приказка изгори за да светиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Честито пожелавам ви да сте заедно докато смьрта ви раздели както се казва в книгите :lol::rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Еййй честито на теб Ради и на съпругата ти! Нека щастието бъде ваш неотменен спътник в живота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Pit Bull

Еми кво да кажа колеги и колежки на 14.10.2007г. сключих брак с дългогодишната ми приятелка.Свърши се с ергенския живот при мен :lol: ,заклех се че от тук нататък ще съм примерен съпруг е ще слушам жената :rolleyes: Да ми е честита новата придобивка

Човек колкото и добре да живее,1 ден се Жени :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

айде братле да сте живи и здрави с жената ....да сте щастливи и да се обичате най вече :rolleyes::lol: ....браааатооо оженил си са на рождения ми ден :lol:

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ради много щастие ви желая,честито. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Честито и дано си сполучил!Щастие и успехи в семейният живот! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! живи и здрави да сте дълги години и много семейно щастие ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Ради.. Живи и здрави и двамата ...и тримата тоест.. пък по нататък и повече да ставате .. цял отбор Хонда фенове да станете....Честито още един път :) :) :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хак ти е :angry: Да сте живи, здрави и щастливи! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания от всички ви и да знаете,че не е толкова страшно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехеххе айде и от мен честито и на двамата - много щастие ви пожелавам (и бебе) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :angry: ,живи и здрави и май скоро още поздравления ще приемаш :) ............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мен честитка бате,живи здрави и още поводи за черпане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле Ради. Предаде се и ти. Айде да ви е честито. Само хубави моменти за напред. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от нас с Боряна! Желаем ви брачен живот с много любов и щастие и ... може скоро и ние да приемаме поздравления... (тук се прекръствам :)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Garrett

Честито! Желая ви дълъг и изпълнен с приятни моменти съвместен живот :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Живи и здрави бъдете цялото семейство и мн. щастие и усмивки в дома ви :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ради!!! желая ви много щастлив и прекрасен семеен живот изпълнен с много любов, усмивки и всичко най...ПП:Сега станах прав и ти казавам Наздраве :blink:;):rolleyes::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, ами да сте живи и здрави! Дето се вика - до сега сте се изтраяли - явно и за напред ще се правите! :rolleyes: И желая само хондови ... ааа, такова де - хубави моменти през съвместния живот! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде таз година булка, догодина две :rolleyes: честито да сте живи и здрави и дано да не ти тежат брачните окови :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво да кажа колеги и колежки на 14.10.2007г. сключих брак с дългогодишната ми приятелка.Свърши се с ергенския живот при мен :) ,заклех се че от тук нататък ще съм примерен съпруг е ще слушам жената ;) Да ми е честита новата придобивка

Честито и от мен, баце :)Аз все се дърпам, ама ще видим докога ще държа фронта и докога хондавелката ще е на първо място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Bakura

Честито и от мен Колега . Знаеш ли , живота е една борба между доброто о лошото . Пожелавам ти невероятно много красиви мигове с човекът , който вече е до теб , и всичко " лошо " ( дано е по - малко ) да го устоявате заедно :) и най - важното едно красиво и хубаво бебе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж ви благодаря за прекрасните пожелания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...