Jump to content
Guest ozonbg

Резервно дистанциоонно за алармата и цз

Recommended Posts

Guest ozonbg

мярнах темата за резервния ключ и се сетих да питам дали може да си направя дубликат на дистанционното за централното заключване и алармата, понеже ми е само едно и ако се счупи ще изпадна в доста затруднена ситуация. Вярно вратата ще отворя с ключа, но какво ще правя с алармата като завие, още един въпрос може ли да се изключи алармата по някакъв начин ако стане такова нещо? Благодаря предварително!

Редактирано от ozonbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако алармата ти не е оригинално с колата, а е монтирана по-късно, сравнително лесно би могъл да си направиш дубликат на дистанционното при някой алармаджия.По-човешките аларми (дето не са супер дървета) имат функция за програмиране (нещо като "припознаване") на дистанционно от същия тип към конкретната алармена система. Иначе и като ти падне батерията на дистанционното (без да го губиш) - пак е кофти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за алармата имам едно малко ключе.. доста странно изглежда.. та това ключе е за изключване на алармата.като вдигнеш предния капак точно там кадето е сирената на алармата има нещо като ключалка. пъхаш ключето, връткаш и е спряна. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш проблем. За около 10-тина лева и си готов, миналата седмица ми направиха резервна машинка :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...