Jump to content
kleni

Плевен

Recommended Posts

Видях го днес, но не го уцелих много е бърз с този голф !! :) Стига сме спамили тук, че ше ни бият :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти всяка сьбота сьм в Плевен ама за сьжаление срещите са ви вьв неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм във форума и исках да попитам имате ли някакъв график за срещите или се организирате тук. Ще ми бъде приятно да се запозная с колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега!Основно тук се разбира кога ще се виждаме, но последната неделя на месеца е редовната месечна среща на клуба! Заповядай, но следи и темата за евентуални промени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам с интерес да следя всичко случващо се в района на Плевен, а и не само там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ги взимам;) Евентуално в неделя може да ги раздам,ако има желаещи:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15ч на Флирт предполагам... ако може да ти се обадя утре защото няма да мога в неделя, че не съм в града !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато можеш ми звънни,но да бъде след 11ч. утре сутринта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХ на работа съм но може и да прескоча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ай сега не ви дразня ама да напиша тук че съм я взел.... Чатни някоя снимка поне !!!!!

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си се сетил да вземеш и моите тениски, ся вече да съм ги раздал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дойдох заради Стойчев..като го видиш го блъсни :D:D:D той знаеше къде е това кафе... а и ми беше кофти да дойда сама ... така че той е виновен :D Казвайте сега как мина срещата момчета :)

Моля ако си истинска фенка нямаше да те бърка да отидеш сама . Така че не се оправдавай с мен !!! Обясних ти къде е кафето . Друг е въпроса че не си отишла .Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли... пишете си на лични де, така само спамим темата !!Извинявам се и аз !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ме изкара виновен пред целия форум за това , че тя не е отишла . Това ми беше първото мнение с това приключвам какъвто и да било спам . Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте повече информация кога каде....искам и аз да присъствам !!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 15ч. заповядайте във Флирта.С/у входа на ВМИ-над Пожарната.Щесе ориентирате по Хондите отпред:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То се е видяло, че аз спамя най-много тЪй че аз ще ти кажа!!1во Добре дошъл във форума(гледам че е нова регистрация) и приятно искарване тук! Дано да ти бъдем полезни и ти на нас...(това на кратко)2ро Срещите на Плевенчани (НИЕ) се осъществяват в кафе Флирт, което се намира над пожарната, точно с/у главния вход на медицинския!!! ако неможеш така да се ориентираш пиши ми в Skype: honda.powerofdreamsПоздрави !!Пешо ме изпревари... аз писах половин час :)

Редактирано от Not_Impossible

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, сигурно ще дойда!!! Надявам се да намеря кафето. Аз съм от Троян пречили това?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Street_Devil няма значение от къде си винаги си добре дошъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които не идваха на сбирката днес и имат да получават тениски, да ме търсят през седмицата по телефона.Другата неделя ме няма в града и ще отсъствам от сбирката.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За тези на който обещахПубликувано изображение:lol::lol::dry: Първата ми хонда среща :D:D:D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ехее .. плевенчани мн голяма група сте станали! това е страхотно секи ден се увеличават сафорумниците и приятелите! Айде ,че националната идва подготвайте колите да премерим кой ша черпи и кой не ! :lol: п.п. И Клени подготви нов чифт капачки за тая година! че старите ми ги откраднаха :P :P :D :D

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле,че чак преди 4г. е било това:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ще има ли кафенце тази неделя?? :unsure::rolleyes: И някой да даде по-подробно напътствие къде точно е това кафе,че аз нещо не се сещам кое е. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегите ти обясниха на чист български преди няколко поста отделен е въпроса, че жените нямат чувство за ориентация така, че и карта да сложа надали ще разбереш, пресечката на Кирил и Методий и бул. Христо Ботев срещу Медицинския!

Редактирано от Накура Микаца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа... пък и какво сложно, ако знаеш къде е пожарната - ловиш БАИРА нагоре към механото и ако си навреме там няма как да сбъркаш мястото.... има Хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите ти обясниха на чист български преди няколко поста отделен е въпроса, че жените нямат чувство за ориентация така, че и карта да сложа надали ще разбереш, пресечката на Кирил и Методий и бул. Христо Ботев срещу Медицинския!

Малиииии как нахока момичето :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите ти обясниха на чист български преди няколко поста отделен е въпроса, че жените нямат чувство за ориентация така, че и карта да сложа надали ще разбереш, пресечката на Кирил и Методий и бул. Христо Ботев срещу Медицинския!

Дискриминация ли усещам ??? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. policeman Posted 07 May 2011 - 16:49 Утре 15ч. заповядайте във Флирта.С/у входа на ВМИ-над Пожарната.Щесе ориентирате по Хондите отпред 2. not_impossible Posted 07 May 2011 - 16:51 "2ро Срещите на Плевенчани (НИЕ) се осъществяват в кафе Флирт, което се намира над пожарната, точно с/у главния вход на медицинския ако неможеш така да се ориентираш пиши ми в Skype: honda.powerofdreamsПоздрави !!"3. ти Posted 30 April 2011 - 01:22 "и аз може би ще дойда с още 1 фен това кафе горе до медицинския ли беше?" didofly Posted 30 April 2011 - 08:23 "Да" Не бих казал дискриминация, както виждаш преди мен още 3ма души са ти казали, пък и щом задаваш такъв въпрос до Медицинския ли беше явно знаеш къде е...За 2 седмици оспами цялата тема.Моля някой от админите да ми изтрие коментара, както и този малко, който е малко по-нагоре в темата.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и да е .. не искам да споря .. явно момичета не са много желани тук, така,че по-добре да се оттегля от форума... :huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също не споря казах само, че няколко пъти ти обясниха колегите, както искаш го разбирай и напротив форума е за всички, има си правила и трябва да се спазват.Нека и този коментар бъде изтрит.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

както и да е .. не искам да споря .. явно момичета не са много желани тук, така,че по-добре да се оттегля от форума... :huh:;)

Я вземи и ела ,пък правилата на форума ги оставете настрани.Тази тема съм я пуснал преди години за всички от Плевен и няма никаква дискриминация,даже ще се радвам да има и присъствие от нежния пол в нашите редици :rolleyes: Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е :) :):) :) :)

Редактирано от kytila
. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дискриминаций, мискриминаций, аз мисля в 15ч да мина да пия една лимоната, ако има мераклии, ще се видим.П.П. колежке, кажи къде ти е удобно да дойдеш, пък ще намерим кой да дойде да те доведе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...