Jump to content
Jimmy

Honda Civic Vti-6-та ген.

Recommended Posts

Очаквам до голяма степен да ти секне ентусиазма като получиш няколко отговора в стил "I WILL SEARCH GOOGLE BEFORE ASKING DUMB QUESTIONS" :unsure: имаше една картинка, как едно човече го пише 50 пъти на черната дъска това, но не мога да я намеря. Иначе и аз съм на тази вълна :) чудя се дали да си взема Vti или sohc vtec 125 hp. Тъй като парите ще ги имам след два три месеца още само проучвам възможностите. Ще следя темата, в случай, че се получи интересна информация по въпроса. Поздрави

Редактирано от Garrett

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има известна склонност към недозавиване. малко меко е стандартното окачване за остри влизания в завой с вратите напред. дотук с минусите :unsure: колата е много хубава.ускорението на 6г VTi го дават 8.1scatalog.auto.ru

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

има известна склонност към недозавиване. малко меко е стандартното окачване за остри влизания в завой с вратите напред. дотук с минусите :unsure: колата е много хубава.ускорението на 6г VTi го дават 8.1scatalog.auto.ru

hatch V - 7.3ssedan V -7.8shatch VI - не пише,но е 7.3sedan VI -8.1sVTI наистина си заслужава,но и паричките са и хубави..Минусите на Хондите са доста малко и дребни,затова са напълнили Щатите.... Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-100km/h 8-8.1 сек(седан 8.1-2 го дават) max speed 215-220 km/h ПРОСТО на тегло 1150-1160 кг няма как да е ПОд 8 до 100 400 метра ~15.9 сек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

,,Garrett''-ами аз използвах търсачката на форума,но неможах да видя нищо интересно...и затова пуснах темата :blink: ,,gin''-недозавиване със стандартното окачване,а ако е със спортно?Ти с какво окачване си в момента,като максимална скорост колко вдига тази Хонда?8,1сек го дават за VTi,но седана,не хечбек.За хечбека няма данни в catalog.auto.ru :shock: От към разход на гориво-градско/извънградско как е?А откъм подръжка как стои въпроса?Има ли разлика например между частите в окачването на 1,5,16v-114кс Civic 6-та ген.,хечбек и 1,6,16v,VTi-160кс,Civic 6-та ген.,хечбек?Благодаря ви за отговорите :lol:

Със стандартното говоря. И с нови летни гуми. Така че със спортно може и да има подобрение, но все пак това се влияе и от разпределението на тежестта да речем, конструктивно си е заложено. Ама като свикнеш хич не ти прави впечатление :) Аз съм я пробвал до 210, може и повече, като със сток двигател от 180 нагоре леко почва да се умисля :) разход 11/8 градско/извън, без голямо отражение от климатика. Над 140км/ч 12-13 разход може да чакаш. Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като вземе6 ВТИ-то тогава слагай тоз Ник нейм :blink: .Пи4 взимайки ВТИ трябва да си с 1 на ум 4е разхода 6те е малко по висок,ся колко то4но е.е6 ли майката.При мен... до сега съм имал 3 ВТИ-та под 10 в граски условия никога не са ми горели.Като макс скорост... пълни си километража.Цените по ока4ването са с разлика по няколко лв,не си струва да го коментираме.По важното е моментното състояние когато 6е я купи,ако е неква смляна ко4ина и фърли6 7-800 лв по нея да я закрепи6 6е я намрази6 о6те в на4алото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://hondarevolutions.com/images/6gcivic_22.jpg Има някоя и друга информациика, но имаи предвид че страницата е англииска и там нали се сещаш че са с десен волан, не знам дали тва оказва влиание за цифрите, трябва да се сравни ама все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
,,Garrett''-ами аз използвах търсачката на форума,но неможах да видя нищо интересно...и затова пуснах темата :blink:

 

,,gin''-недозавиване със стандартното окачване,а ако е със спортно?Ти с какво окачване си в момента,като максимална скорост колко вдига тази Хонда?

8,1сек го дават за VTi,но седана,не хечбек.За хечбека няма данни в catalog.auto.ru :shock:

 

От към разход на гориво-градско/извънградско как е?

А откъм подръжка как стои въпроса?Има ли разлика например между частите в окачването на 1,5,16v-114кс Civic 6-та ген.,хечбек и 1,6,16v,VTi-160кс,Civic 6-та ген.,хечбек?

 

 

Благодаря ви за отговорите :lol:

 

Със стандартното говоря. И с нови летни гуми. Така че със спортно може и да има подобрение, но все пак това се влияе и от разпределението на тежестта да речем, конструктивно си е заложено. Ама като свикнеш хич не ти прави впечатление :) Аз съм я пробвал до 210, може и повече, като със сток двигател от 180 нагоре леко почва да се умисля :) разход 11/8 градско/извън, без голямо отражение от климатика. Над 140км/ч 12-13 разход може да чакаш.

 

 

Колега като вземе6 ВТИ-то тогава слагай тоз Ник нейм :P .

Пи4 взимайки ВТИ трябва да си с 1 на ум 4е разхода 6те е малко по висок,ся колко то4но е.е6 ли майката.При мен... до сега съм имал 3 ВТИ-та под 10 в граски условия никога не са ми горели.

Като макс скорост... пълни си километража.

Цените по ока4ването са с разлика по няколко лв,не си струва да го коментираме.

По важното е моментното състояние когато 6е я купи,ако е неква смляна ко4ина и фърли6 7-800 лв по нея да я закрепи6 6е я намрази6 о6те в на4ало

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че и на двамата ви дава доста голям разход?! :D При мен в града е 8.7,а извън съм я свалял до 6.8.По магистралата със средна скорост 160км - 9.1 :D Успех!!!

Колега много нисък разход! ;) Явно си карал колата до 3000об/м,да те питам тогава за кво ти е това VTI? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че и на двамата ви дава доста голям разход?! :P При мен в града е 8.7,а извън съм я свалял до 6.8.По магистралата със средна скорост 160км - 9.1 :P Успех!!!

Колега много нисък разход! :D Явно си карал колата до 3000об/м,да те питам тогава за кво ти е това VTI? :D
;) нещо ми се струва невъзможен този разход, пенсионерската съм карал 100-200 км насила из градо и абсолютния ми рекорд е 10.4 ;) гуми 15ки Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен повече от 13 не ми е горила :) пък и не я тормозя кой знае колко: ама смятам че стоково вти ако е читаво повече от 13 не мое да изгори :) да зависи и как караш ама вие за ква икономия говорите тука тоя разход си е смешен сравнение с някой немски лимузини който съм притежавал :cool: абе пич ти дето искаш вти за кво ти е ам и да те информирам че много се чупят ако не си я пазиш :) и частите са скъпи и ги няма не тия препоръчвам :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...