Jump to content
Guest burner

Какво подяволите е това под капака

Recommended Posts

Guest burner

Мотора от дясно? ... и тези капаци на мотора? WTF е тоя моторец

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича ми на type-r на 6 или 7ген... k20 e мотора май. най вероятно е от кола с десен волан. или поне така мисля

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сте ми едни разбирачи и двамата ужастова е алфа ромео 155десни волани глупости само :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Дани,тва не е ли тоя Фиат Купе ли беше там или кво?пък може и алфа да е,ма със сиурност е някав макарон :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе и аз точно си мислех , че не прилича на Хонда . Също залагам на Алфа заради многото кабели за свещи :Рбтв знаете ли ,че 8ма генерация сивик 1.4 мотора , освен че е 8 клапана е също с по 2 свещи на цилиндър .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest burner

Извинявам се но несъм се доуточнил .ОБЯВАТова е снимка от обява за CRXНаправи ми впечетление че цвета под капака не е същия и едната чистачка липсва но все пак реших да питам.Сега като се замисля и гредичката над фаровете също не е хондаджийска.Бай дъ уей един продавач от Троян /гледах един хеч д16а8 при него/ ме кръщаваше че това е японския мотор пък за европа се правел с зъбна предавка между двата вала и съответно ангренажа задвижвал само единия вал ?!?И аз тъй като несъм специалист взех че се замислих данеби пък и да има нещо вярно и с тази снимка съвсем се вкарах в филма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обявата е 2в 1 :rolleyes: или на кратко казано снимката на двигателя е от друга кола а не на рекс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми, само като видим за къв дебитомер става вапрос и ми става лошо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми, само като видим за къв дебитомер става вапрос и ми става лошо :cool:

дебитомера е много як струва 700лв. с връзки един приятел си го взе за 570 ,питай ме кога ще си купя алфа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та то дори цвета на снимката с двигателя купето е Бордо а на CRX е черно...

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми пи4ове, ако обърнете внимание ще видите че в дъното на първата снимка кротко дреме една Алфа бордо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми пи4ове, ако обърнете внимание ще видите че в дъното на първата снимка кротко дреме една Алфа бордо ;)

Определено джигателя е на алфара хахах ;) доти се виждат пло4ките детоса около колата хахах ;) Тази алфа е собстжени4ката на двигателя ОПРЕДЕЛЕНО ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...