Jump to content
assfull

просто да споделя

Recommended Posts

днес си свалих катализатора и се уплаших,всичко се беше стопило и задръстило,просто беше някаква невъобразима гняс.точно за десетина минути го изтърбуших и го монтирах.мога да споделя че разликата е огромна.и слухът който се носи,че дрънчало и тн. изобщо не е верен.сега чувам работата на истинска !!! .препоръчвам този вариант на всички които имат съмнения,че техният е задръстен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Пиши по-нататък за ефекта.Не съм специалист,но се опасявам от повишаване на разхода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би следвало разхода да се покачи. Това зависи много от шофьора. Ако е рацер по душа, промяната във вървежа, ще се отрази осезаемо на размера на обувката. От там и разхода отива нагоре. !!! При мен поне е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе и аз съм му дигнал мерника на моя и май ще изгори като сложа другите колектори 4.2.1 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам каде да отида да махнат моя. В М-Коплект на Околовръстното ми отказаха.Двигателя е D15Z3 и катализатора е от пред :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина някакв идея през новините и клюките, че за да си караш колата, трябва да имаш катализатор! А нов е сумалъката пари, не си ли спомняте? Само напомням

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Имам приятел който имаше Type R ,който беше с 2 кат.и му махна единия,веднага му светна сервизната лампа,ама той я отка4и.Колата наистина взе да върви по-бързо ,ама и вдигна и доста разхода .Ве4е не помня колко,но 4овека искаше да върви пове4е,щото ходеше и той на моста да се гонят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Мина някакв идея през новините и клюките, че за да си караш колата, трябва да имаш катализатор! А нов е сумалъката пари, не си ли спомняте? Само напомням

Шефе :rolleyes: ,при добре работещ мотор и хубаво пипната центровка газовете са ти в норма.мислиш ли че ако мотора ти е перфектен,а катализатора ти е зле ще минеш на преглед?просто тая гад и обърква цялата работа.вместо газовете да си излизат те се задържат по дълго в трабата преди катализатора ти и от там ти бъркат и лабдата,а от там знаеш какво става.това скапано гърне е за цивилизованите хора с нормалните заплати в нормалните държави.за съжаление ние все още не сме от тях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Мина някакв идея през новините и клюките, че за да си караш колата, трябва да имаш катализатор! А нов е сумалъката пари, не си ли спомняте? Само напомням

Абе и аз така бях чувал за цените. Обаче кви са тия по 1xx лв. дето ги продават на Константин Величков между Стамболийски и Т. Александров ? Пиша 1xx защото не си спомням дали бяха 120 или 150 или 180... ама все пак ми се видя доста по-евтино от 800-900.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Пиши по-нататък за ефекта.Не съм специалист,но се опасявам от повишаване на разхода.

обещах и пиша.та значи минал съм около 1100км с 64л.това е доВарна и обратно и малко возене там.на отиване доста зор видя милата,ама нещо бях ядосан.значи за 4.20мин съм взел разстоянието от летището в София до катедралата във Варна.на обратно с кафето на хепи за около 5часа.доволен съм от разхода и от вървенето. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове отдавна махнах катализатора (20 000 км ) :( ,разхода си е все така 4удесен ,а колата работи много по добре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...