Jump to content
emonai

Грешки 0341 и 0441

Recommended Posts

Здравейте, и моето CRV ме предаде! Почувства се загуба на мощност, върви, но не е как беше. Първо го отдадох на лоша газ и постоянно съм на климатик и не му обърнах внимание, но след като  презаредих газ и пак остана отделих време за "скъпата" Опитах да изфорсирамм, но тя се задавя в горните обороти.

Прочетох я с LM... и показа тези грешки, интересно бяха 10 грешки, като след 0341и 0441 имаше в скоби различни цифри (06) (15) и др. Изтрих ги и колата започна да се форсира нормално, но след малко каране пак същото. Та сменяли ли сте датчик на коляновия вал и от каква марка сте доволни, че има от 30 до 130 лв. И дали ще имам успех ? Щеше ми се да ходя с нея на море, а в сарвиза в овча купел на Слави имат часове, чак края на септември. Че ако я оправя аз или ще е случайно или ще е временно, а на друг "скъпата" на ми са дава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Качих колата на канала, и леле Мале! Ако това е датчика под изпускателния колектор. То не мога да го видя хубаво, камо ли да го сменя, ще пробвам да сваля дясната гума, но не съм оптимист.

Редактирано от emonai

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не намерих снимки или клип за датчика на коляновия вал за мотор R20A2.

За това качвам малко снимки

20240723_101443.jpg

20240723_101458.jpg

20240723_101628.jpg

20240723_102340.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...