Jump to content
CynepMEH

Clarion Dxz955mc

Recommended Posts

Продавам си плейърчето. Преди около година го внесох в БГ и смея смело да твърдя, че това е най-добрият плейър от висок клас на БГ и може би световно равнище. Над него са само хай-енд плейърите.

 

Най-важните характеристики са:

- DSP

- 24 bit DAC

- 6 броя 4V предусилватели

- touch screen

- Dolby Pro Logic II (5.1 система за домаш...за car кино)

 

Има дистанционно, както и имам всичката документация, инсталационни джаджи, както и американска фактура.

 

Цена: 480лв.

 

можете да ме намерите на ЛС или 0889715922 - Лео

 

 

Причината поради която го продавам е, че му замина оптиката поради незнайна причина. Дава ми първият път ERROR 3, а после почна да дава ERROR 6. Обадих се в Тояга и ми казаха, че 90% е за смяна на оптика. Самата оптика струва към 250 лв. Така или иначе исках да пробвам един плейър Eclipse CD7000, затова мисля да не го ремонтирам този, а да додам пари за по-скъпия еклипс.

 

Ето характеристики. Разликата между 955 и 958 е липсата на европейски тунер на радиото, но пък на такъв плейър кой ли слуша радио?!?

 

http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=11&prodid=349

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сидито е много готино който е решил да прави "музиката свадба" :rolleyes: да го взима , а като гледам и цената на този в тояга твойта е доста разумна :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се продава!Оптиката бе старателно почистена в Тояга за 20 лв, а плейърът работи като нов в момента. Ще го пусна за продажба отново Септември, след като се закрие състезателния сезон по кар аудио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че е мнооо коректно от твоя страна,поне да ни беше излъгъл че е продадено.Сега кво излиза докато беше развалено се продава ,някой колега да си чука главата с него,а сега като го оправи вече не се продава.Тъпичко се получава мисля ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво му е некоректното...все едно да кажеш че тези които продават блъснати коли са некоректни, щото колите имат проблем...човекът си е казал че плейъра има проблем и си е измислил съответната цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...