Jump to content
s.todorov

Предните габарити спряха да светят след смяна на крушки.

Recommended Posts

Здравейте, днес си смених крушките с диодни на предните габарити и просто не светнаха новите. Проверих бушоните всички са здрави, но ток до буските не стига. Интересното е че светеха старите крушки а сега и те не светят. На дисплея не изписва че има изгоряла крушка което е странно.Ако някой знае от какво може да е ще съм много благодарен. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобен проблем с VW, но там има CAN BUS, т.е. система, която следи всички модули в автомобила, вкл. всяка крушка и ако открие някакво несъответствие на съпротивлението например, прекъсва напрежението. При мен също така не светваше и старата крушка, но след известно време (и може би, доколкото си спомням след изключване и подаване на контакт) системата се ресетна и възстанови напрежението. 

Не знам дали CR-V-то има подобна система, така че, ако това не помага, трябва отново да провериш предпазителите и крушките.

Редактирано от inspektora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвах какво ли не и нищо не помага, ще търся жичкаджия,  ама първо ще направя една диагностика и тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

CR-V III няма CAN BUS система. Съответно не показва никакви грешки. Моите крушки на габаритите ги смених с LED преди месец. Никакви проблеми нямах.

Редактирано от katri71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...