Jump to content
hirisuto

Проблем с аудиото

Recommended Posts

Здравейте,

имам проблем с аудиото. Както работи без значение на радио, AUX  или CD, по някое време се чува силен пукот и следва тишина. След няколко рестартирания се оправя, но за много кратко. 

Някой имал ли е подобен проблем и според вас ако сменя заводското аудио с мултимедия, ще реши ли проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колежке, вероятно щеше да получиш отовор на въпроса си, ако беше написала модела на колата си. Дали не става въпрос за Хонда Джаз?  Аз се занимавам с автомобилна електроника и този дефект ми се е случвал само на споменатия модел. 

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, явно не си в час с японския, иначе не би решил, че съм колежка 😃 Хи Ри Су То - ヒリヒリ е японския начин на изписване на нашенското Христо, чрез сричковите им азбуки (Кана). 

Това беше за да се посмеем... 

Сега по темата: 

Аудиото е на Хонда Акорд 7 - 2005-та.

Не написах модела на колата,  защото мислех,  че пиша в ра,дел на форума за този тип автомобил.

 

Поздрави!

Редактирано от hirisuto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в този раздел пишеш, но има акорд 2.0 бензин, 2.4 бензин и 2.2 дизел. Освен това пиши дали си с навигация или не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, въобще не съобразих.

2.2 I-ctdi e колата,  без навигация.

20230419_124346.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От няколко дни карам Акорд 7 комби 2006-та. Имам проблем с аудиото.

Както си свири и изведнъж "изпуква" и всичко спира. След палене/гасене се оправя. Сигурно се повтарям, но за Акорд комби не видях мнение. Някой знае ли къде точно да намеря проблема?

Благодаря! (:

Редактирано от SvetoslavStoychev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко месеца и аз имам този проблем с пукането на колоните.

Моята кола е Honda Accord 2.4 i-vtec - бензин от 2006 година с автоматична скоростна кутия.

Радиото ми е обикновенното без навигация.

Първоначално пропукваше много рядко докато карам и спираше радиото, но се оправяше, ако загася колата и я запаля наново.

После започна да пука по-често, но пак се оправяше след гасене/палене.

За жалост от вчера започна постоянно да пука и пръщи, дори когато изключа радиото от копчето. Ужасно е и не може да се търпи!

Пробвах да разкача акумулатора и да го закача на наново, в резултат на това радиото тръгна да работи нормално, но след като загасих двигателя и след това запалих на ново пак започна да пука и пръщи.
Някой има ли идея каква може да е причината?
Четох в един американски форум, че може да е усилвателя на самото радио, но дали е това наистина не знам...

11678.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...