Jump to content
emosimeonov77

Уплътнение странично стъкло

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Искам да питам някой дали е сменял уплътненията(долу)на страничните стъкла на Джип Хонда ЦРВ 3 2.2 140 кс.2009 година(дизел)-моите са изгорели и са се напускали много,страх ме е да не започне да влиза вода при вратите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вода си влиза .... и изтича отдолу - уплътненията не са херметични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, emosimeonov77 написа:

дали е сменял уплътненията(долу)на страничните стъкла на Джип Хонда ЦРВ 3 2.2 140 кс.2009

Да, аз горе-долу. Ама не на 2009, а 2007. И не на дизел, а на бензин. И на ЦРВ 3 не джип, ама това е друг въпрос.

 

И напукването обикновено е на декоративния пластмасов елемент, а не на водобранната гума, с което проблемът е само естетически.

 

То и темата не е за раздел "Общи дискусии", а за този за модела, като стана дума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, emosimeonov77 написа:

Здравейте,колеги!Искам да питам някой дали е сменял уплътненията(долу)на страничните стъкла на Джип Хонда ЦРВ 3 2.2 140 кс.2009 година(дизел)-моите са изгорели и са се напускали много,страх ме е да не започне да влиза вода при вратите.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми даде линк на тези уплътнения,който сте закупили от Али Експрес.Благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5.02.2023 г. at 19:16, Honda_Z написа:

Да, аз горе-долу. Ама не на 2009, а 2007. И не на дизел, а на бензин. И на ЦРВ 3 не джип, ама това е друг въпрос.

 

И напукването обикновено е на декоративния пластмасов елемент, а не на водобранната гума, с което проблемът е само естетически.

 

То и темата не е за раздел "Общи дискусии", а за този за модела, като стана дума...

Не мога да те разбера,че ЦРВ 3 НЕ Е ДЖИП,АКО ТОВА НЕ Е ДЖИП КОЕ Е?Няма значение дали е дизел или бензин,но ЦРВ 3 Е ДЖИП!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...