Jump to content
vas_gt

Чека свети

Recommended Posts

Здравейте! Това ми показа днес след четене! Чека свети постоянно, а след почистване на буксата на горната ламбда сонда с контактен спрей почна да мига постоянно! Моля за мнение?

IMG_20230130_101322.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кое точно искаш мнение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи самата грешка и как да изгася чека? До вчера светеше постоянно, а сега мига постоянно!

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ,представи си ,че не знам английски. Аз какво бих направил на твое място? Речник.....Гугъл преводач.....Диагностик? Тука хвърлячите на боб да гадаят какво е станало и как това е прочетено. Нямаш компютър и те мързи да пишеш от телефона ?

Не можеш да разчиташ на никого да ти помогне ако няма достатъчно информация.

Диагностиката е трудоемка работа и не опира до четенето на грешки.Диагностиката не евтино нещо.Диагностика трябва да е учил и да познава системите на автомобила основно,както и работата на самата диагностична система.

 

А сега делово. Грешката нищо не значи. Има проблем с подгрева на ламбда сондата.Може да е лоша връзка,реле,предпазител,компютър,самата сонда.Като завърши диагностиката се отремонтира проблема .След като стане това, грешката се трие с диагностичен уред. Конкретно тази ще се итрие сама след отпадане на проблема.Какъв е проблема не знам. На теория ще ми отнеме около час ,за да знам със сигурност. Та това е. Нищо ,че 5 пари не давам за проблема ти отделих време за цели 10 реда......Нека следващия ти въпрос да бъдепо- обстоен...от ред и половина.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгорял ти е подгрева на сондата. Замени я с нова и няма да ти свети чека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...