Jump to content
ddenis

Скрито меню

Recommended Posts

Off Topic

 

Off Topic

 

image.thumb.jpeg.70880394bc424da1e8508fe6f12bb06d.jpeg

image.thumb.jpeg.1832b1189cd6de8a7d9143d7cc6d3b81.jpegimage.thumb.jpeg.e8ad0b9bb94ba3cab2caa2666b3cfb0c.jpeg
здравейте, от скоро съм собственик на легенд. Въпроса ми е от къде мога да извадя посочените менюта от снимките по горе за да си ги настроя както ми е удобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Четох, че тези скрити менюта за само за Американските Honda Legend (Acura RL), за Европейските не са достъпни. В книжката е описано по- подробно за това- можеш да хвърлиш един поглед (ако имаш книжка де). 

Поздрави

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Имам книжка, но за съжаление е на непонятен за мен език. Някой дали е има в дигитален вариянт на български или английски език.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята книжка е на холандски, но преди време си намерих 1 руски ПДФ.

Свали си го - може да ти е полезен (или на друг), а езикът е полуразбираем, като си помагаш с транслейтър.

 

6.pdf

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези "скрити" менюта, не са скрити, просто не са налични за европейската версия Ледженда, имам книжка на БГ и там си го пише.

 

Ако някой знае/може  да "налее" този софт от Акура или Леджент на европейска версия се нареждам на опашката.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, те са свързани с разпознаването на 2-та ключа.

Всеки от водачите на колата може да направи свои си настройки (към своя крюч) и като си го пъхне (в патрона под волана де), или при дистанционно отключване, колата прехвърля на неговите настройки, включително позициите на волан / седалка / огледала.

При европейките това го няма.

Така че всичко е свързано с разпознаването на различните ключове за конкретната кола.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това е скрито меню, от което може да си провериш дали ти работят коректно различни функции и тн. Комбинацията е същата за Леджент.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното меню се показва на екрана между скоростомера и оборотомера и се извиква чрез дълго натискане на някоя от стрелките отдясно на волана. Но за съжаление опциите от тия скрийншоти ги няма в нашите легени.

 

Иначе много бих искал и аз да превключа дистанционното да отваря всички врати, а не само шофьорската, защото ужасно ме дразни това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако го натиснеш два пъти последователно пак ли не отключва всичко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 1 натискане отключва вратата на водача, а с второто и останалите 3.

Предполагам е някакъв вид сигурност и енергоспестяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой открил ли е вариянт да може да ги отключва тези глезотийки? Например както е при ВАГа... закачаш го на лаптопа и си правиш каквото поискаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...