Jump to content
esko148

Молба за оглед на H-RV в Сливен

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Наскоро продадох личния си автомобил и сега се оглеждам за нещо 4х4.

Преоткрих моделa H-RV 2004/2005, който ме привлече с височина и практичност.

Изчетох много позитивни мнения във форума за този модел.

Попаднах на много добре изглеждащ екземпляр от автокъща, който обаче е чак в гр. Сливен на почти 200км от Пловдив.

Искам да помоля някой колега, който е наблизо и има възможност да мине да му хвърли едно око. 

Мисля, че е от Италия, което означава че няма да има ръжди. Това за мен е много важно.

Ето я обявата:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21668597214446496&slink=qekmy1

 

М/у другото ако някой от форума продава своя такъв автомобил или познава някой друг, който продава такава кола, нека да се свърже с мен. Приемам и други предложения за модели с 4х4. Например C-RV :)

E-mail: atanasesev@gmail.com

Телефон: 088 427 323 9

 

Предварително благодаря на всички отзовали се.

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, имах такава, същата година, двигател 4х4. Виждам лепенка вероятно на италианска автокъща и предвид мазния, черен, аспух, внимавай, защото има тенденция за харч на масло, може и да е голям! Аз така, без да я закарам на майстор за преглед, извадих късата клечка...но това е друга тема.

Баща навремето също имаше "италианка", само, че 105кс, пак голям харч на масло. 

Като плюс за мен е, че няма газ, ако ще караш на газ, по - добре ти да сложиш. 

От моите наблюдения, 105 кс върви по-добре от 124 кс - не се заблуждавай, че ще усетиш някакъв втек. Сякаш малкият двигател има повече сила в ниските обороти.

Като цяло аз съжалих, че не взех Црв 1 или 2, не само заради 2лт двигател, но и заради мястото в багажника и най-вече заради гумата отзад, ако ще слагаш газ си е плюс. С или без газ, Хрв-то почти няма багажник, аз карах с куфар отгоре. 

 

Успех.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега за бързия и откровен отговор.

В живота си съм купувал кола от автокъща ( Nissan Micra K12 1.2 бензин ) само веднъж и това, което мога да кажа е че я платих още веднъж след като я отремонтирах и обслужих. Дано със следващата да имам по-голям късмет.

C-RV особено МК2 ми харесва. Аз също гледам само на бензин с 2.0 150к.с двигател.

Проблема е там, че в момента в автокъщите има два вида автомобили: запазени, но на доста завишени цени и евтини с ръжда ( Германия/Австрия ).

Продължавам с търсенето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...