Jump to content
CBETKATA

Габарити

Recommended Posts

Добро утро

Става въпрос за Акорд 2007 г. фейслифт

Преди 2 седмици сложих LED светлини на габаритите, но гледам че едната вече е изгоряла. Интересува ме какъв е модела на крушката и да дадете идея какво да избера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива от 2г. Само си взех преходни фасунги и не съм ги барал от как ги сложих. Светят много добре за габаритни. Един приятел кара Хюндай с такива габарити вместо дневни. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да си избереш някой от моделите от  тук. Всичките ми крушки без фарове и мигачи са от тук. Габаритите ми са с OSRAM - 2825 - DWP. Не са евтини, но пък са с 4 години гаранция.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, крушките на Осрам и Филипс си заслужват и като съответсвие на размери и като светлина и като дълготрайност и инженеринг. 6000К за външни светлини и 4000К за вътрешните става супер. Преди имаше и Osram Premium, те бяха с 6 години гаранция, но ги спряха. Philips се намират на по-нормална цена на maslaonline.com

Редактирано от Legend91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Legend91 написа:

...Philips се намират на по-нормална цена на maslaonline.com

Philips T10 LED 6000K = 28,90лв. Нещо не ми е много нормално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филипс съм сложил само на интериора, защо само те предлагат и на 4000К. 30 лв, но си заслужава. Тялото на крушката е керамично.

Редактирано от Legend91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, няма универсални крушки за всички габарити. Ще е добре да споменеш за кои конкретно говориш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 15.11.2022 г. at 21:08, smirky написа:

Колега, няма универсални крушки за всички габарити. Ще е добре да споменеш за кои конкретно говориш.

Всички Т10 малки с една светлина - предни габарити, задни на капака, осветяване на номера: 2825 - DWP
Всички Т20 с двойна светлина - стопове+габарити: 7716 - CW

Еденичните Т20 за задна и мъгла - не си спомням точно, но бяха от същия тип, като с 2 светлини - т.е. не са от 40лв.

Без мигачите - остават си с оригиналните крушки!

Редактирано от Niakoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Niakoi Можеш спокойно да си сложиш ледове и в мигачите. Само трябва да се пипне малко релето.

https://forums.hondabg.com/topic/106752-ръководство-как-да-си-направим-led-мигачи-без-допълнителни-товарни-резистори/

Редактирано от Ivan_Ch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...