Jump to content
KrastevK

Проблем със страничното огледало

Recommended Posts

Здравейте имам следният проблем със страничното огледало (не е стандартния при които не работят) тук става въпрос за следното.

Веднъж когато влязох и дадох на контакт преди да запаля лявото огледало взе да се отваря до позиция чак до предното стъкло,аз не ги прибирам огледалата обикновено си стоят отворени в позицията която съм ги наместил,сега при всяко палене огледалото се обръща до крайна позиция и се принуждавам да ги затворя и пак да ги отварям и с ръка го спирам в желаната от мен позиция и така се повтаря процедурата при всяко палене.Някой сблъсквал ли се е с този проблем и има ли някакво решения? Благодаря предварително и ще приложа клип за да видите за какво точно става дума.

 

Проблемното огледало click Here

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти трябва ново огледалце, колега.. моето беше със същия проблем, до колкото разбрах (и сме го коментирали в другата тема), има някакъв чоп, който трябва да спре огледалото в крайна нормална позиция. Като се счупи този чоп - сещаш се какво се случва :) Обиколих много места, никъде никой не се нае да го оправи..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали има възможност да спра тока на мотора който върти огледалото и да не се прибира, или ако имат бушон направо да го махна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Просто трябва да се разглоби и прекъсне връзката към въпросният мотор. Може и само кабелът отвътре но трябва да се знае кой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разглобиш огледалото и разкачиш SOD устройството, няма да се разгъва и сгъва повече - прочети в другата тема за инструкции как да го разглобиш и да видиш как изглежда този дявол SOD-а :)

Редактирано от thelastbonbona

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...