Jump to content
Val_002

Радио за црв 1

Recommended Posts

Здравейте, може ли да ми препоръчате добро радио за Crv 1st gen? Стария Pioneer вече не ми допада и искам да го сменя с нещо по-ново.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей @Val_002,

Аз на моята Хонда й махнах жабката под радиото и сложих 2-din мултимедия. Сега имам и задна камера, та дори и DVD мога да гледам.

За съжаление тези устройства са предимно китайски, макар че един приятел вече 2 години кара с такова и има много приличен звук.

Има и такива по 70-80лв, които звучат ужасно и нямат никакво радио (извън града).

За мен този вариант отваря много автомобила.

Мое мнение.

Редактирано от Johnny_V3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка е мултимедията? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е стара. Не знам каква марка е - някакви цифри. S605 или нещо такова, но си е оригинална китайска! :)

В Али-то има много мултимедии.

Моя приятел от там му взехме. Тя е с Андроид (моята е с Windows CE).

Ако избираш Андроид - гледай да е с повече РАМ (3-4GB) за да не влачи.

А и неговата е 1 DIN, но има 7 инчов дисплей, който е подвижен (скрива се и се вади).

 

Според мен, ако взимаш китайско - всичките са едни и същи, само корпуса има разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си взема 2din мултимедия трябва ли да променям нещо по окабеляването и дали ще стане старото? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Val_002 по окабеляването няма какво да се променя, освен, ако не искаш да си включиш и задната камера, ако я има в комплекта. Тогава ще трябва да прокараш една жица до отзад. И евентуално да я монтираш някъде. Моята е вътре в купето и гледа през прозореца отвисоко.

Ако не слагаш камера - няма какво толкова да се преработва. Ако буксите са различни - да се снадят ще трябва.

Хубавото е, че зад мултимедията има много свободно място.

Най-големия проблем е да свалиш старата, че доста се разглобява. Но пак не е проблем...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...