Jump to content

Recommended Posts

здравейтеби от мен запитването ми е следния имам хондa C-RV 2009 CDTI ..Как става сменянето маслото на  ръчна скоросна кутия и колко литра са необходи ми.Благодаря

• Haha 1
  • Confused 1

@Emil Yankov, @Emiliano и @Емил Янков, добре де, не ти ли омръзна? Правиш още една регистрация, кръщаваш си темата "хонда Емил", пускаш я в раздел "За форума", пишеш не... хайде, да кажем несвързано. Какво очакваш да се случи този път по-различно от предишните няколко?

Сериозно, този път няма да заключвам темата, отговори ми сам, има ли нещо, което ти се струва не наред? Има ли си раздел за CR-V 3? Има ли ясни имена на темите в него, от които можеш да се ориентираш за какво ще става дума в тях? Мислиш ли, че ако не можеш да се ориентираш с предходните две неща, ще успееш да смениш маслото на кутията на колата ти, без да рискуваш да си отвориш беля на главата?

• Like 1

On 8/12/2022 at 7:33 AM, Емил Янков said:

здравейтеби от мен запитването ми е следния имам хондa C-RV 2009 CDTI ..Как става сменянето маслото на  ръчна скоросна кутия и колко литра са необходи ми.Благодаря

Не бях срещал колега такъв поздрав,не разбирам поздравяваш ли ни или друго правиш.

Но все пак да помогнем,може би ще се вслушаш в съветите на модератора.

Това е темата за смяна на маслото на скоростната кутия.

• Like 1
  • Upvote 1