Jump to content

Recommended Posts

здравейтеби от мен запитването ми е следния имам хондa C-RV 2009 CDTI ..Как става сменянето маслото на  ръчна скоросна кутия и колко литра са необходи ми.Благодаря

  • Хаха 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Emil Yankov, @Emiliano и @Емил Янков, добре де, не ти ли омръзна? Правиш още една регистрация, кръщаваш си темата "хонда Емил", пускаш я в раздел "За форума", пишеш не... хайде, да кажем несвързано. Какво очакваш да се случи този път по-различно от предишните няколко?

 

Сериозно, този път няма да заключвам темата, отговори ми сам, има ли нещо, което ти се струва не наред? Има ли си раздел за CR-V 3? Има ли ясни имена на темите в него, от които можеш да се ориентираш за какво ще става дума в тях? Мислиш ли, че ако не можеш да се ориентираш с предходните две неща, ще успееш да смениш маслото на кутията на колата ти, без да рискуваш да си отвориш беля на главата?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/12/2022 at 7:33 AM, Емил Янков said:

здравейтеби от мен запитването ми е следния имам хондa C-RV 2009 CDTI ..Как става сменянето маслото на  ръчна скоросна кутия и колко литра са необходи ми.Благодаря

Не бях срещал колега такъв поздрав,не разбирам поздравяваш ли ни или друго правиш.

Но все пак да помогнем,може би ще се вслушаш в съветите на модератора.

Това е темата за смяна на маслото на скоростната кутия.

 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...