Jump to content
savo_

Проблем със свързване на смартфон

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имам сивик 2017 1.5 турбо. Свързал съм колата с телефона си /Xiaomi 11 lite 5G NE с андроид 12/. Мога да провеждам разговори през колата, но не мога да го свържа както смартфон /свалил съм андроид ауто и искам да го ползвам/-изписва, че не намира устройство. Не мога да разбера дали проблема е в телефона или в системата на колата. Дали трябва да ходя до Бултрако или да търся някой с друга марка телефон и със свалено приложение андроид ауто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От телефона е. Huawei-a ми се свързваше без проблем, докато Xiaomi-то на жената не можеше.

 

Някъде из нета намерих решението от къде да променя настройките в телефона, когато успях, но не помня точно къде. Мисля, че беше нещо подобно на това, или ако не стане, потърси друго решение. Но е от телефона - имах същия проблем и го разреших от него, не от колата.

 

Евентуално само, можеш да пробваш с друг кабел. В началото и Huawei-a ми не искаше да се свърже с един такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е през адаптер за безжична връзка. По удобно е , не свързваш телефона всеки път с кабел. Аз ползвам такъв и съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил, какъв адаптер ползваш. Да опитам и по този начин.

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Carlinkit 4 . Ако си от София може да пробваш с моя дали ще ти работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив съм....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Xiaomi с Android 12, жена ми също, предишното Xiaomi беше с Android 10 и нямах също никакви проблеми.

Имаш 2 USB-та, трябва да използваш това, което ти е до 12V буксата за зареждане, а не това в жабката. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и усб гнездото отпред, но нищо. Когато ползвам гнездото в жабката поне на тела ми изписва трансфер на данни от андроид ауто, но до там. Въобще не мога да свържа смартфона към колата. Мисля, че може би иска някаква актуализация на софтуеара на колата, тя е от първите 2017г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...