Jump to content
Airbox

Сервиз преди покупка в София

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Майка ми се е харесала една Хонда Джаз (тази), за продажба от частно лице. Тя е на 73 години и не разбира нищо от коли. Аз не живея в България. Много ми се иска да я погледне някой преди да се купи и въпросът ми е бихте ли препоръчали сервиз в София в който да може да бъде погледната? И ако знаете, трябва ли предварителна уговорка със сесрвиза и каква би била цената?  Или пък майстор който би я погледнал на място. 

 

Благодаря!

Редактирано от Airbox

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такава я продадох на 20 години в отлично състояние,всичко си работи , още я карат в Дряново.Не си и помисляйте да и слагате газ, този двигател е достатъчно икономичен.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори не ни беше хрумвало да и слагаме газ. Жената просто иска да ходи на пазар и до гробищата, а я болят краката и предпочита да кара кола. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най често на този джаз е теч в багажника и по точно водата се събира където е резервната гума. Също и на пасажерското место идвайки от въздуховода. Радиото почти винаги се разваля. Тампоните на макверсона и на двигателя където е скоростната кутия често се изностват бързо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...