Jump to content
storish05

Тапа на купето откъм двигатела

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Реших да си сложа DRL модул на Акорда и малко ударих на камък с монтажа.

Трябваха ми 12 волта, които се появяват след контакт и спират като се извади ключа в коша на двигатела. Така, след доста четене открих, че навсякъде пишат за бушон номер 21 (датчик ниво масло). Само, че при дизела не става. Там този бушон е за някакъв подгрев и пуска 12в само за 5 секунди. Отказах се да търся 12 волта отпред и сега дилемата е откъде да изкарам кабела, който да свържа към някой от бушоните при шофьора. Никъде не виждам тапа или нещо подобно.

Всякаква информация ще ми бъде полезна.

Благодаря!

 

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 2 часа, storish05 написа:

 

Здравейте, колеги. Реших да си сложа DRL модул на Акорда и малко ударих на камък с монтажа.

Трябваха ми 12 волта, които се появяват след контакт и спират като се извади ключа в коша на двигатела. Така, след доста четене открих, че навсякъде пишат за бушон номер 21 (датчик ниво масло). Само, че при дизела не става. Там този бушон е за някакъв подгрев и пуска 12в само за 5 секунди. Отказах се да търся 12 волта отпред и сега дилемата е откъде да изкарам кабела, който да свържа към някой от бушоните при шофьора. Никъде не виждам тапа или нещо подобно.

Всякаква информация ще ми бъде полезна.

Благодаря!

 

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

 

 

 

Зад педалите има една дупка през която може да прекараш кабела. Малко е кофти и ще си поиграеш малко, ама става без да правиш дупки по купето.

 

На снимката, която прекачвам се вижда как съм прекарал доста дебел кабел с които захранвам усилвателя за музиката.

 

Поздрави.

2022-07-24_1-35-49.jpg

Редактирано от didokal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Днес ще пробвам.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...