Jump to content
khaccbg

Каско за Акорд 8-ма ген

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,

 

В момента пазарувам за автокаско от различните застрахователни компании.  Гледам за:

- пълно каско

- кола на 12 години и повече

- доверен сервиз

- брой щети които покриват на паркинг инциденти

- отсъпка при пакетно предложение с ГО

- оценка в диапазона 15-16к лв

 

До момента имам следните оферти за София:

- Булстрад: 960 лв, лимит до 2 паркинг щети (до 8 елемента); Бултрако потвърден за доверен сервиз

- Армеец: 1094 лв, неограничен брой паркинг щети; Бултрако потвърден за доверен сервиз

- Дженерали: 750 лв, неограничен брой паркинг щети до 15% от застрахователна стойност; Бултрако не е потвърден за доверен сервиз

 

 

Според вашия опит и това което имам като цифри, какво битхе ме посъветвали да избера?

 

Редактирано от khaccbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Булинс, 13 000лв е стойността на колата. 4х125лв и при щета плащам 270лв.
Миналата година бях в Дженерали и каското ми беше 800лв общо (4х199лв).
Доверен сервиз, 3 паркинг щети и т.н.
Не ми се е налагало да ми покриват нещо засега и не мога да кажа доколко са коректни....

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди бях в Евроинс - и при заведени щети от надиране от недоброжелател ми изплатиха по 80 лв на детайл.

Моето мнение за доверените сервизи и че правят нещата само колкото да ги позамажат.

От две години сключвам каско през sdi като сам си определям застрахователната стойност, а не измислено да ми занижават стойността на автомобила, доверени сервизи не търся, респективно цената на застраховката е доста по-ниска от посочените от теб.

Ако имам щети си ги отстранявам на места избрани от мен.

Единственото дето ме интересува е застраховка срещу кражба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в Асет, не искаха да ми признаят една щета, та накрая с разправии ми я признаха. Сега съм в Дженерали, вчера около 3 часа заведох 3 паркинг щети в 4 и 30 вече имах възлагателно писмо към доверен сервиз. Останах много приятно изненадам за бързото обслужване. Като плюс мога да добавя, че можеш сам да си въведеш щетите през тяхното приложение и не е нужно да ходиш да завеждаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел скоро пребоядисва колата в Бултрако и беше много недоволен от обслужването, отношението и качеството на работа. За мен това не е толкова високо в приоритетите, колкото може да звучи на пръв поглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/17/2022 at 10:24 AM, Pavel_Pavlov said:

Един приятел скоро пребоядисва колата в Бултрако и беше много недоволен от обслужването, отношението и качеството на работа. За мен това не е толкова високо в приоритетите, колкото може да звучи на пръв поглед.

 

Изненадам съм да го чуя.  Мислех да имаш Бултрако в листа от доверени сервизи трябва да ми е основен критерий :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами веднъж отиде да я вземе и беше много недоволен от работата и я остави. Втория път като се върна просто си я взе без да се разправя. Не му работеха някои неща като несвързани халогени и пр. Сам си ги оправя след това.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, Pavel_Pavlov said:

Ами веднъж отиде да я вземе и беше много недоволен от работата и я остави. Втория път като се върна просто си я взе без да се разправя. Не му работеха някои неща като несвързани халогени и пр. Сам си ги оправя след това.

 

Това звучи доста зле.  Мерси че споделяш... така поне няма да сме изненадани ако се случи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско на моя Акорд правя само в Булстрад. Коректни и с много добри доверени сервизи в страната. Пътната помощ е уникална без ограничение в километрите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм към ДЗИ много съм доволен.Бързи,коректни и също с добри доверени сервизи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно дали имаш някой който да се занимава вместо теб. Оставяш му колата и той се оправя а не ти да търчиш и да подписваш-разписваш-описваш всичко при нужда :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...