Jump to content
Suyahoka

Внимавайте за тази кола !

Recommended Posts

Евала, пич!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какви хармоники внасят отвъд голямата локва, тая все едно е одраскана само.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре са я отремонтирали ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре са се справили. Къде я направи справка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой ли не му направи впечатление, че това представлява чист опит за измама??????

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, както и всички останали обяви не само за Хонди, които са по-евтини от същите в Германия/Австрия/Италия и в същото време те правят на луд как колата е злато и ти я продават на загуба и кви ли не глупости още. Особено важи за автокъщите, където ако не изкара едни 20-30% горница, все едно работи за нищо :)

Поздравления за бдителността на автора на темата, че не са му се досвидяли едни дребни пари за репорта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е интересно как след този демидж нито една възглавница не се е отворила? Явно е нямало силен удар, а обръщане по таван и суркане по асфалта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Legal написа:

На никой ли не му направи впечатление, че това представлява чист опит за измама??????

В Европата има регистър и при изплатена "тотал щета" на този VIN вече не може да се регистрира, но тук има втори живот, а и майсторите ни са кадърни и евтини.

Ударени коли бол, но с въртенето на км си е престъпление в което само наща държава и прокламираното електронно правителство не смеят да влязат - защо ли ???

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките от обявата са от една бензиностанция преди Виница вдясно където има и автомивка!  :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как читав Акорд от Германия да е минимум 9-10-11000 евра ,а тук нов внос ги предлагат с по-ниска цена  ,да не говорим за швейцарките , които са с 2-3000 евро по-скъпи от немските ,отваряйте си очите и не се доверявайте,защото ни вземат за балъци

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях и аз да напиша, все още получавам имейли от Швейцарският сайт който е общ за тази страна и под 10/12 000 франка не излиза нищо хубаво а франка е почти 2 лв. 

Колегата качил инфото е готин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо ама къде къде по-скъпи коли вкарват е доста по-лошо състояние.
Доста близо съм до джамбазките среди и съм се нагледал на какво ли не.
Тази даже най-отговорно мога да кажа, че даже не е нищо особено. Бас ловя, че 50% от колите на всички пишещи тук са дошли в по-лошо състояние Няма как да дойде на цена една кола ако е перфектна. Перфектни коли никой не вкарва, защото няма изгода от тях.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за качеството на ремонта.

Връщането на километрите си е абсолютен опит за въвеждане в заблуда, което е форма на измама.

Хипотезите на Наказателният кодекс са ясни, и ако се прилагат, така, както трябва, ще се замислят преди да вършат това.

Но.... знаем как е у нас.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качеството на ремонта от снимките трудно може да се прецени. Всичките изглеждат добре в сайтовете, на живо не винаги е така.

btw обявата е изтрита от мобилето, но е налична тук:

 

https://www.cars.bg/offer/62c979e23a566767c60392c2

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И рег. номерата вече са скрити.

Стана известна тази кола и явно продаващият я е наясно с историята и. Но може просто да е потърпевш, имайки предвид регистрацията и че вече е карана тук. Може да е и регистрирана, и в момента да е собственост на ремонтиралият я. Не се знае, но може да се разбере. Та ако чете тази тема, има шанс да постъпи по-цивилизовано (както и да не забрави да върне километрите), че може да го "лаят кучетата" и по медиите.

Нас разбира се ни афектира разкритието, защото някой ще я купи и ще се появи тук с: "Горд собственик на ..." , което ще е кофти.

Мнозина вече си внасят "презокеански" ударени коли и си ги оправят, но знаят историята и изходното им състояние, при което са взели резонно за себе си  решение.

Ремонта не е проблем, особено ако е направен читаво. Вложени са няколко месеца + няколко хилядарки и е нормално да се изкарат още няколко - все пак никой не го прави самарянски, но не и да го вкарва в графата "ден година храни".

Но е разумно и честно, извършеното да бъде споменато. Има клиенти за "всеки влак". Някои са склонни да карат ударена по-нова кола заради поносимата цена, но за други това е лоша карма. А всякакви закони могат да бъдат заобиколени при липса на морал.

Не осъждам бизнес начинанието (мнозина мечтаят за такъв марж), а само че "лъвската част" от него е поради "въвеждане в заблуждение"!

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И рег. номерата вече са скрити... номерът го знам просто го запомних ама да не го казвам... Моята е взета от тук https://www.autoscout24.ch/de/ip/kaine-automobile-8610-uster-zh?accountid=64672  :)

Редактирано от Nicholson

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 1000 години няма да се оправим(за съжаление). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден, само да ми остане малко време, заклевам се, един такъв ще има много ядове.

След като знам, вече историята на колата (върнатите км), ще се престоря на клиент.
Ще събера всякакви доказателства (в т.ч. имейли, снимки на километража и т.н.).

С всичките тези материали, директно в прокуратурата. Повечето ми състуденти са в съдебната власт. Но, дори и те не ми трябват в случая- ще е по закон!!!

Да, едва ли ще му се случи нещо, НО, кофата с мастило, която ще изпише, часовете, които ще загуби за да стои на скъсаните столове в полицията, може да го стимулират, за в бъдеще да бъде малко по честен.

Имаме спечелени дела с казус -"купих си кола от автокъща и след 2 м. се развали със сериозен ремонт".

Много харесвам лицата на нагледците, на които, като им се обадиш в началото, се смеят- "нали я пробва, съди ме и т.н".

След получаването на исковата молба, както и предварителното заключение на вещото лице, обръщат палачинката.

Някой и с километрите ще си го получи.


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 11.07.2022 г. at 8:27, Suyahoka написа:

Някой бъдещ колега да го предпазя ,за малко да я купя ,но след бърза справка по номера на шасито се отказах ,прилагам линк към обявата в mobile и снимки преди да бъде внесена в Бг.

Колата е с върнати 100000 км и е била доста огъната 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11658152631742431

Screenshot_2022-07-09-23-06-42-287_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-07-09-23-06-32-380_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-07-09-23-06-16-037_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-07-09-23-06-10-445_com.android.chrome.jpg

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата обява ,с нов линк 😃

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма я вече тази обява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой се е нашил ,явно не е от форума.Ако един ден стане член и си види колата продавача може да яде бой 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...