Jump to content
clarion

светещи лампи на таблото

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте кoлеги, бихте ли ми казали къде мога да отида в София да ми изтрият грешките на таблото ABS <!> VSA и колко би струвало? Ходих на диагностика в Бултрако и се оказа, че съм имал изтощен акумулатор. Предложиха ми да си купя от тях за 280 лв. при което аз казах, че ще си купя сам. Като ги попитах колко ще ми струва да ми затрият тези грешки ми поискаха 150 лв (  реверанс за мен 75лв). Четох че, ABS бих могъл и сам да я оправя с кламер в 4 <->9, но ми се иска да отида някъде където да ми ги изтрят всички и да не са занимавам повече.

Колата ми е Акорд 7 2.2 i-ctdi. Благодаря предварително!

Редактирано от clarion
правопис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идваш до Бургас мога да пробвам с OBD диагностиката, ако не идваш - виж във фейсбук групата Honda Accord Team Bulgaria, предполагам повечето имат диагностики в колата, ако става с тях ще ти го направят на пътя. При мен веднъж искаше адаптация, която не можах да направя през моят телефон, майстора ми я направи през неговият. Успех!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

clarion колега аз съм в София ако искаш дай да ги изтриете тези грешки, въпроса е дали наистина са предизвикани от слаб акумулатор :)

Редактирано от blagoev.1990@abv.bg
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...