Jump to content
HonAc22

Нужда от мнение при покупка на Accord 7th gen

Recommended Posts

Здравейте колеги. Нов съм във форума, и като цяло не съм много компетентен относно автомобилите. Накратко, досега съм карал един дизелов Ford Mondeo 2.0 115к.с. който издаде багажа и търся с какво да го заменя. Като цяло средно 80% от годината навъртам градско и 20% извънградско. Трябва ми комби автомобил, който да е достатъчно голям отзад за да се возят свободно 4ма души с багаж. Единствено искам да е с кожен салон, останалите екстри са просто бонус. Без да плюя и да правя антиреклама, но просто не съм изкарал късмет с предишния автомобил, който ме е изпращал по сервизите през няколко месеца (пък и донякъде може и задкормилното устройство да е било виновно за това че не го поддържа както трябва). Просто търся нещо надеждно и да е в рамките до 7000лв. Намерих ето тези обяви та реших да попитам тука за мнения от вас.  Всякакъв коментар е добре дошъл, тъй като не съм голям разбирач:

Honda Accord 7 2.0 155к.с. 2004г.

 

Ако може и някакво безпристрастно мнение относно тези обяви на Mercedes C и E класа? :D

 

Mercedes C240 4matic 170к.с. 2004г.

Mercedes E320 4matic 224к.с. 2004г.

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедесите не са ме интересували, но имах комби Акорд 7 фейс 2.4 автоматик и бях много доволен.

Намери и виж / покарай комбито на живо. Другото е според бюджет и на късмет. Ако ги имаш - само сгода и консумативи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ц класата е много тясна. Е-то заслужава внимание, но аз ще препоръчам Акорда. Дали конкретния екземпляр или друг, не бих посочил по едните снимки. Хондата е непретенциозен автомобил и след като се вкарат всички агрегати в кондиция, ще  служи вярно и дълго. Само да не се очакват чудеса. Няма начин да си купите кола за 7к и само да карате (това в дългосрочен план де). Тези автомобили са си на години вече и искат внимание. Разбирасе, може да излезете късметлия и да попаднете на човек, който хем е влагал в колата, хем да иска "пазарна цена".

Акорда е достатъчно широк, учудващо конфортен и с чудесен багажник:D. Толкова от мен. Ако вече има конкретни въпроси, ще сме повече в помощ.

Успех!

Редактирано от I_Yordanov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За градски условия 2.0 мотора е по икономичен, особено когато се свикне как да се кара. Парите са добри за тая конкретна кола, но трябва да видите дали няма някой проблем ,щото чека свети на снимката, а моторът работи. Диагностика да се види. Ако е нещо лесно решимо , гласувам с две ръце за тая кола. Багажникът е огромен! Дано само газовата е настроена като хората.

Редактирано от ivailopp
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@HonAc22

Светещ чек,газоватах сигурно удушена да не харчи.Кога е слагана газовата.

Двигателя може и вече да е попруключил,по точно главата.

Питай защо свети чека.

Вземи Акорд без газова по-добре ти да си я сложиш.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...