Jump to content
Ivaylo86

Инфо за Acura TLX

Recommended Posts

 Здравейте, фенове на марката! 

Преди няколко дни попаднах на обява за продажба на Акура TLX 2017г., двигател К24 FWD UB1или UB4(продавачът все още не ми е дал тази информация) ! Тъй като знам, че това е бутиков автомобил за България, но е невероятно красив и силно ме заинтригува, бих желал да почерпя малко по-подробна информация за тези Автомобил и от Вас. Интересува ме кои оторизирани сервизи, във Варна и София предлагат обслужване на тези автомобили и как стой въпросът с частите за тях?! Ще съм Ви много благодарен ако споделите опита и мнението си с мен! 

Предварително благодаря! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят опит показва, че в БГ е трудно да намериш добър сервиз за популярен автомобил, а какво остава за бутиков. Части само на поръчка. Смятай ако е спешен ремонтът какво правиш - задължително трябва резервен автомобил.

Личен опит - свалят радиатор и тръгват да сменят ангренаж на не толкова рядък автомобил. Всичко закупено предварително. Да, ама се оказва, че сълзи семеринг на разпр. вал, който го няма никъде. Пак поръчка и чакане, и плащам два пъти за сваляне и монтаж.

На друга рядка кола ни изгоря реле на алтернатора - в БГ няма части, чакането голямо, а колата стои в сервиза.

Да не говорим ако се наложи смяна на тенекии и т.н.

Т.е. става, но с пари, нерви и време.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, Ivaylo86 написа:

Интересува ме кои оторизирани сервизи, във Варна и София предлагат обслужване на тези автомобили и как стой въпросът с частите за тях?

Здравей, аз като пресен собственик на Acura мога да споделя все още скромен опит. Има части и части. Някои се влагат и в  модели на Хонда. Други по-специфични се поръчват от американски сайтове. Времето за доставка варира - на мен са ми доставяли част за 3 дни, доставяли са ми и за 3 седмици. Имай предвид, че доставките до България са доста солени. Обаче както се казва кефа цена  няма.

P.S. И аз се индересувам за добри майстори. За Варна има контакти в тази тема (стара е и не знам колко са актуални)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...