Jump to content
батката

Реле интервал чистачки хонда црв3

Recommended Posts

Здравейте колеги , ако някой може да ми каже къде се намира релето за интервала на чистачките на Хонда ЦРВ 3-та генерация , ще съм му благодарен? След изчетеното за проблема с чистачките при ЦРВ , стигнах до извода че проблема и при мен ще е от релето, но никъде не намерих схема или снимка къде се намира това реле. Благодаря предварително!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може би тук в ръководството ти да се намери.

https://omanual.ru/Honda/CR-V/3/ru/html/000000000002968.html

ако имаш книжка сигурно има схема на релета и предпазители.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в това ръководство не можах да открия къде е въпросното реле :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да го намериш релето, защото такова няма. Управлението на интервала е от MICU-то(боди контролер, или както се нарича там).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно проблема е в самия мотор корпус -там има едни пластини които се въртят и правят проблеми ,но колегата не е споделил какъв всъщност е проблема ,за да гадаем -спират където си искат или изобщо ги няма или нещо друго номера правят ?Хубаво е и да се премери с уред къде какво има или няма .

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен е , че чистачките по някога се пускат сами и трият на сухо, като не могат да се спрат - спират след 10 завъртане. Случвало ми се е да спират и по средата на стъклото или в най-горно положение, също така и когато  пръснеш на стъклото - то те не  спират както обикновенно след 3 завъртане а когато си решат/ след 8-10 завъртане/. Също се е случвало да се пускат още при самото запалване и да трият на сухо също без да може ги контролираш. Ето това се случва ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прикачвам клип, в който са описани 5те най-често срещани проблеми при трета генерация на ЦР-В.
Номер 3 е моторчето на чистачките, което ме навежда на мисълта, че може и при теб проблема да е в съответното моторче.
Като симптоми се посочват точно, че понякога, когато искаш да включиш чистачките те изобщо не се включват или се включват, а в последствие не могат да се спрат.

 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...