Jump to content
I_Yordanov

Проблем(че) с отключване от дистанционното.

Recommended Posts

Здравейте. Честит празник!

 Един приятел си купи осмицата и както му е новичка, ровил, пипал насам натам, и колата престанала да отключва всички врати от дистанционното. Отключва само шофьорската. Централното работи за всички врати, но само от копчето на шофьорската врата. Не е пробвано какво става директно с ключа, но предвид, че си работи от копчето вътре, предполагам и с ключа е о.к. "Комфорта" също работи от дистанционното( затваряне и отваряне + люка). Багажника също се отключва. Предполагам, че е някаква опция,за която Японеца е сметнал, че ще ни е полезна. Но преди да съм почнал да ровя из нета, може някой тук да се е сблъсквал и да ми/ни изкара една биричка:).

Хондата е Акорд 2010 - 2.4 автоматик - Екзекютив

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и моята е така при натискане на копчето веднъж отключва само шофьорската врата при повторно натискане на копчето отключва и останалите

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо е сменил някъде от Европа на Америка в настройки, или аз не знам къде. Навесите за американския пазар са така - едно натискане отключва само шофьорската врата, трябва второ и за останалите. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е така - две натискания за всички врати и ми се вижда доста полезна екстра.

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Пратих човека да провери и се оказа, че наистина така работи. Сега си призна, че не се сеща дали така е било при покупката....вълнения разни:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам с едно натискане се отваря само шофьорската врата с две се отварят и другите, това е просто защита, при комбито ако не се натисне два пъти и багажника не може да се отвори.

Иначе колегата @jijane е прав при американките можеш да си променяш настройките с разни комбинации но при европейките тази функция е скопена.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е. И моята е така. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал се е човека:afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли как може да се направи с едно натискане на копчето да се отключват всичките врати?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, pa4ooo@abv.bg написа:

А някой знае ли как може да се направи с едно натискане на копчето да се отключват всичките врати?

Аз не познавам такъв човек, но ако ти го откриеш пиши тук и ние да се възползваме.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...