Jump to content
SimeonR1

Пискащ звук през 10-15 минути

Recommended Posts

Здравейте колеги, скоро станах собственик на акорд 7 комби. Когато я взехме пискаше веднъж след като извадиш ключа, но сега започна да писка през 10-15 минути и на заключено и на отключено. Звукът като чели идва някъде от под жабката и не се чува само когато е на контакт или запалена. Не успях да намеря друга тема за това, но успях да разбера че не би трябвало да имат звуков сигнал за работеща аларма. Някой имал ли е подобен проблем и успял ли е да го реши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно нещо описваш, колега. Качи кратък клип или аудио файл и дано някой да даде идея, понеже звуци изпод жабката аз не съм чувал. Много е вероятно да е допълнително добавено оборудване и да се наложи разглабяне. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и един път не е нормално да писка, както е било... Може да е слагана аларма, която го прави и един звук значи някакъв режим на охрана, повече пискания да е друг режим...

Зумера който писка при фарове и отворена врата би трябвало да е някъде под таблото, такъв ли е звукът или различен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това в конкретния звук, не съм сигурен дали е този за врата все още не го познавам, но не трябва ли да е само на заключена кола. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е познат този звук, не е от зумера за отворена врата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от аудиото не е.

Не съм чувал такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш някакво допълнително оборудване, най-добре свали корите и се услушай пак. След като се появява когато не е на контакт, предполагам сигнализира, че оборудването не е в работен режим. Имаш ли контакт на предишния собственик, за да попиташ, или колата е нов внос?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е от автокъща нов внос и нямам контакт на предишния собственик. Сигурно ще свалям корите събота и неделя да го диря. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...