Jump to content
titi

Ремонт скоростна кутия

Recommended Posts

Здравейте,

някакви идеи за сервиз в София или околностите за ремонт на скоростна кутия? Fena от Дупница отпада за момента. Колата е Honda Jazz 2004г. Проблема е известен на повечето колеги-вие здраво от първа до четвърта предавка. Благодаря предварително! 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, намери ли читави майстори за скоростите, че и аз се интересувам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростите бяха ремонтирани със съдействието на сервиз Кайан от човек,който не съм виждал. От сервиза се съгласиха ( след доста уговорки ) да свалят скоростите и да ги ремонтира техен познат. Смениха ми и съединителя. Всичко ми излезе 760 лв. Намерих и друг сервиз, но е във Варна. 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От един месец съм собственик на Honda Jazz 1.3IDSI-2006г-ръчна.Проблема е стандартен за колата шум в кутията.Някой да знае човек който да се занимава с този проблем във Варна, че днес бях на едно място и направо ми скочиха със смяна на кутия без да я погледнат. Благодаря ви предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ул. Уста Колю Фичето 39, във Фейсбук има страница, напиши ремонт скоростни кутии в search. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай тази тема-има телефони:

Моята кутия също имаше шум при покупката,смениха два лагера на първичния вал.Ремонта го прави Дидо,който работи в  цветния квартал.Ако при натиснат съединител шума изчезва,проблема е от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От един месец съм собственик на Honda Jazz 1.3IDSI-2006г-ръчна.Проблема е стандартен за колата шум в кутията.Някой да знае човек който да се занимава с този проблем във Варна, че днес бях на едно място и направо ми скочиха със смяна на кутия без да я погледнат. Благодаря ви предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Олекна ми че не трябва да сменям кутия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...