Jump to content
Yak

Заседнал диск в Premium sound system 6 disks changer

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

CD-то се предаде тази сутрин - не пуска дисковете, нито мога да ги извадя. След рестарт се опитва да завърти и извади диска, но не успява и изписва disk err. Другите системи работят. Колата е с оригинална навигация, фейслифт. 

 

Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и какви са решенията, като изключвам подмяна на оригиналната система с aftermarket. Има ли вариант да се извадят ръчно дисковете при свалена навигация?

 

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При такава ситуация дисковете се вадят само след разглобяване, голяма играчка е особено ако се прави с идеята освен изваждане да се ремонтира ченджъра, ако искаш само изваждане на дисковете работата е една идея по-лека. Ако беше от Бургас щеше да ти помогна със задачата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и при мен се получаваше така. Бъди настоятелен, понякога  20 пъти ги включвам и изключвам, докато го изплюе. Рано или късно ще зацепи и ще излезе. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Разглобих навигацията и като гледам changer-a е за смяна. Знаете ли дали е съвместим с други модели на акорд, например дизел или от преди фейслифта, или трябва да търся от абсолютно същата навигация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен би трябвало да е съвместим самия чейнджър, но не бих подразбирал така за останалите неща - например контролите за климатика са различни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам чейнджър от преди фейслифта, от колега от форума. Идеята ми е да сменя само блока, като оставя моята си управляваща платка. Ще видим дали ще стане и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чейнджър от преди фейса би ме притеснил, предвид, че твоята мултимедия би трябвало да е фейсова. Нищо, ще споделиш после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес взех cd changer от преди фейса, 2.4 бензин ръчна, англичанка. Върви си като пич, така че са взаимозаменяеми, само си оставих моята платка.

 

Хубав ден на всички.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...