Jump to content
giktak

Емулатор

Recommended Posts

Здравейте колеги. Онзи ден ми откраднаха катализатора и ламбда сондата на колата . Някои да знае за емулатор или нещо подобно да се поставя на местото на сондата зада я замести като изпраща някакви дани на компютъра зада несвети чека. Honda FR-V 1,7 бензин.

Редактирано от giktak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.02.2022 г. at 11:59, giktak написа:

Здравейте колеги. Онзи ден ми откраднаха катализатора и ламбда сондата на колата . Някои да знае за емулатор или нещо подобно да се поставя на местото на сондата зада я замести като изпраща някакви дани на компютъра зада несвети чека. Honda FR-V 1,7 бензин.

Здравейте колеги . Някой знае ли каква марка е втората ламбда сонда която е на катализатора за двигател D 17 A 2. Защото ми сложиха на Делфи с някакви номера / pkcp392a / и /es20518-12b1/ v30e . Нямам идея дали такава трябва да е . Никой не може да каже нищо по въпроса за емулатор които да лъже компа ,че има катализатор. Прочетох в по стари писания за проблема , се поставяла някаква втулка която се слагала сондата и нямало проблем гаснела лампата на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка показва на диагностика? Не винаги втулката решава проблема - понякога просто светва след по-дълъг интервал след изчистване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Франко написа:

Каква грешка показва на диагностика? Не винаги втулката решава проблема - понякога просто светва след по-дълъг интервал след изчистване.

В събота ще направя диагностика и ще пиша за грешката. Сега като се прибрах и пред блока ми изгасна чека . В момента на мястото на катализатора има резонатор и ламбда сонда на делфи както написах по горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм чел, важно е съпротивлението при смяна на сондите, но нямам идея колко е оригиналната - на различи места съм срещал различни данни за съпротивление за оригиналните - от 8 до 15 ома.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам колко има е тази ламбда сонда на Делфи. Ще видя утре да го замря и ще пиша.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, оригиналната колко ома е ;)

Редактирано от Франко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей незнам вопще каква марка е оригиналната или пък колко има е защото беше изкубана направо от буквата. Ходих на диагностика вчера и чека изгасна и не разбрах ме каква е грешката. Разбрах ме се като светне да отида веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, giktak написа:

Здравей незнам вопще каква марка е оригиналната или пък колко ома е защото беше изкубана направо от буксата. Ходих на диагностика вчера и чека изгасна и не разбрах ме каква е грешката. Разбрах ме се като светне да отида веднага.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги. Днес майстора ми каза , че на втората ламбда сонда подгряването , не работи . Неказа какъв код изписва . 

Редактирано от giktak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...