Jump to content
Videnov-CRV

CD changer

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам колата ми е 2008 година EXECUTIVE със навигация има ли в нея cd changer или няма :) също и къде се намира суб буфера щ. Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буфера е под пасажерската седалка. Ченджър най-вероятно имате. Дисковете се сменят от цифрите на радиото (когато сте в CD режим). Качете снимка или по-добре вкарайте втори/ трети диск и ще се убедите сам. (натискате бутон "1-6" и след това подавате диск)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички. Това е първият ми пост тук, скоро се регистрирах. От скоро карам същото изпълнение на модела Executive. И не, няма чейнджър. Опитвах какво ли не, за да вкарам още дискове и не се получава. Може би защото има слот за карта. Сложих такава и от там слушам музика, макар че не всички песни чете. Не мога това да го оправя и това си е)). Явно чейнджър има само модификацията без навигация. Намирам се в Русия и затова си купих такава кола.:D

До сега цял живот съм само на Пежо. И в момента една красавица фейслифтова на 607 ме чака в гаража. 3.0лт, бензин, 211к.с., автомат.

Редактирано от ninguno

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трабват тези ЦД-та колега . Слушай си ги от картата памет. Просто за да се вървят всечки трабва точното кодиране на MP3-ките. Има тема за кодирането  - по спомен - най много 320 kbps задължително с Constant bitrate .  

 

Редактирано от Alex_ace

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчел съм целият форум Алекс. Тази тема също. Работата е там, че съм обикновен потребител....ама най-обикновен в компютрите. И не мога да конвертирам всички песни в МРЗ да са еднакви. Иначе всичките песни са с макс 300kpbs. Нека не разводняваме темата на колегата.

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение. По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.01.2022 г. at 11:18, niksi написа:

... Ченджър най-вероятно имате....

Офф, сега се зачетох в темата, че става дума за кола с навигация. 

Доколкото съм запознат CD changer има само в колите със обикновено CD. (а не при навигацията).

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...