Jump to content
Злати

Смяна на лампите на номера

Recommended Posts

Здравейте колеги Честита Коледа.Някой може ли да ми обясни или покаже как да си сменя крушките на номера? Набутани са много навътре болтчета не забелязах никъде а не исках да прилагам сила без да знам какво правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нарисувана стрелка натискай в тази посока и ще се откопчее. Ама след това при изваждането гледай да не псуваш много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги сменях скоро. Гледах го този начин с натискането, ама не успях страх ме беше да не го строша. Махнах пластмасовите кори от вътрешната страна, развива се първо ръкохватката и се започва от третия стоп и всичко си се откопчава лека по лека, но аз исках да раздвижа и задната чистачка. Там проблем не успях да видя, като разглобих машинката изглеждаше че сега излиза от завода, а пък вече два бушона ми изгори. Почистих с WD-40 смазах сглобих и за сега си върви нормално. 

Отплеснах се: та много лесно се сменят крушките като се свалят корите. После ги разкопчах една от друга и ги закопчах много бързо. Завива се ръкохватката и това е. 

Ако е само за крушките пробвай по начина описан от колегите, но да знаеш че има и резервен вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията ще опитам и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя - преди да започнеш смяната, свали ако е възможно номера и подложката му. Това много улеснява задачата.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успях със смяната на крушките точно както беше описано по посока на стрелката, но малко трудно излязоха от процепите над номера.Благодаря още веднъж за добрата информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две три псувни и излизат. Номера наистина пречи доста. Така са ги проектирали, че да могат да излязат само в едно определено положение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...