Jump to content
Hondainishtodrugo

Добавка на Liqui Moly Speed tec

Recommended Posts

Така и не схванах манията по добавките. Един колега си купи Тойота дизел и по съвет от друг колега (който ме съмнява да минава 5000км на година), подкара веднага с друга известна добавка, щото нещо не бягаше като другите. След половин година се почна - наред с дреболиите🤨(уплътнения с консистенция на употребявана дъвка "Турбо"), смени ЕГР, два пъти сменя нафтов филтър, щото нали, добавката Ше го УпрАи. Накрая, реши да послуша майстора и смени резервоара(имаше някакъв слузест слой,а под него нещо, в което отверка трудно влизаше).  Еми ТО стана кола.

Та мислълта ми е: ако всичко Ви е наред по колата, защо искате да наливате още пари в, и без това, пре-скъпото гориво?! 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да наливам от еко както досега но без добавката и просто да слагам друга или тази или на хадо или на Бардал. Така или иначе масово хората зареждат гориво с добавка вътре. Защо поне ние да не си изберем каква да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 18.12.2021 г. at 11:45, I_Yordanov написа:

Така и не схванах манията ......

Та мислълта ми е: ако всичко Ви е наред по колата, защо искате да наливате още пари в, и без това, пре-скъпото гориво?! 

Много точно казано! И плюс това, какво има в добавките-нафта! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...