Jump to content
dante.18

Проблем с прибирането на страничните огледала

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам един странен проблем с прибирането на страничните огледала. Когато купих колата дясното огледало не искаше да се разпъва след като е прибрано от копчето, нито звук издаваше да се пробва да се разпъне нито нищо, докато лявото си работи както трябва и го оставих така. Но сега като ми се наложи да ползвам подгрева на огледалата и открих нещо странно. Когато подгрева е изключен дясното огледало се прибира, но не иска да се разпъне, а когато подгрева е включен се разпъва, но не може да се прибира. Прикачил съм и една видео демонстрация. Нещо някое реле или инсталация? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прегледай кабелите в гофрето на вратата. Мисля, че имаш скъсани и протрити кабрли и пускайки подгрева подава сигнала за отваряне. Ако не е това, идея нямам. Много е странно...

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На друга марка кола ми бяха свързали китайски (заден) парктроник по такъв начин, че работеше само, ако е включен (или изключен, не помня вече) подгревът на задното стъкло. След време се разбра какъв му е проблемът. Изводът за минус на парктроник модула беше свързан към преминаващия захранващ кабел за подгрев на задното стъкло. След това взехме маса директно от каросерията и проблемът изчезна. Пиша го, ако ти помогне като насока да гледаш за подобни „доработки“.  Хубавото е, че вече знаеш, че механизмите в огледалата си функционират.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за насоките! Ще проверя кабелаците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...